کسب مقام دوم نماهنگ “چند قدم تا عشق” در ششمین سوگواره ملی اربعین حسینی(ع)

انجمن گویندگی لارستان رتبه دوم سوگواره ملی اربعین حسینی، را با نماهنگ "چند قدم تا عشق" به دست آورد.

0 24
 به گزار ش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان، امیرحسین جمالی، مسئول انجمن گویندگی و دوبله شهرستان لارستان موفق شد، در ششمین سوگواره ملی اربعین حسینی که  از سوی وزارت علوم ، تحقیقات وفناوری برگزار شد، با اثر “چند قدم تا عشق” که افسانه میرزانیا آن را کارگردانی  و شعر آن را امیرحسین منتظر قائم سروده مقام دوم را کسب کند.
 نماهنگ زیبای چند قدم تا عشق که توسط محمدعلی اسروش ، امیرحسین جمالی ، مصباح باقری ، فاطمه قیومی ، فاطمه دری ، فرزانه سدیدی و زینب عباسپور اجرا شده است ، روایتی از دلتنگی عاشقان امام حسین (ع) است؛ به همت انجمن گویندگی و دوبله لارستان،  به مناسبت اربعین ۱۴۴۵ در استودیو آوای دل ضبط و تولید و از رسانه ملی منتشر شده است.
 چهارشنبه ۸ آذرماه ۱۴۰۲ آیین اختتامیه ششمین سوگواره ملی اربعین حسینی در تهران برگزار شد و از میان ۸۸۶ اثر ارسالی به دبیرخانه این سوگواره، نماهنگ “چند قدم تا عشق” حائز “مقام دوم” شد.
گفتنی است اجراکنندگان بخش کودک و نوجوان،  دانش آموز و از مدارس فرزانگان ، امام موسی کاظم(ع) ، تمدن سازان و عطایی هستند و زیر نظر افسانه میرزانیا به آموختن فن بیان و آیین اجرا مشغول شده و با اجرای بی نظیر خود ، موفق به کسب مقام دوم کشوری شدند.
این موفقیت بزرگ را به جامعه هنری و آموزش و پرورش ، مردم شریف و هنر دوست شهرستان لارستان و استان فارس تبریک عرض می نماییم.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 12 =