محفل باشکوه قرآنی در پاسارگاد

غلامرضا دادوند، مسیر قرآن بهترین مسیر تعلیم و تربیت است

0 39

برگزاری مراسم محفل انس با قرآن کریم و گرامیداشت سالروز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها در شهرستان پاسارگاد
همزمان با شهادت دخت نبی مکرم اسلام، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها مراسم معنوی انس با قرآن کریم و گرامیداشت شهادت بانوی دو عالم در دبیرستان امیر کبیر سعادت شهر با حضور پرشور و باشکوه جوانان و نوجوانان برگزار شد

در ابتدای این مراسم معنوی قاریان به تلاوت آیات الهی و محفل انس با قرآن کریم پرداختند و سپس حاج آقا رامشی از روحانیون برجسته شهرستان در خصوص فضائل و زندگی حضرت فاطمه زهرا سلام الله به ایراد سخنرانی پرداخت و جوانان و نوجوانان را به آگاهی رساند.

در ادامه این برنامه باشکوه، غلامرضا دادوند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاسارگاد با گرامیداشت هفته بسیج افزود: کتاب‌ قرآن بزرگترین، مقدس‌ ترین، جامع ترین و پایدار ترین کتاب آسمانی است و بهترین وسیله برای قرب و نزدیکی به خداوند متعال است و اگر امروز دشمنان، ما را تهدید به سوزاندن و آتش زدن این کتاب مقدس می کنند برای این است که از دستورات و راهنمایی این کتاب در هراس هستند و می دانند که این کتاب الهی مسلمانان را به بهترین شکل ممکن راهنمایی می کند. رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود اگر ما در زندگی دچار مشکلاتی هستیم به این خاطر است که به دستورات این کتاب الهی که کلام‌ خداست عمل نکرده و توجه ننموده ایم، وی ادامه داد: فضای قرآن بهترین مسیر تعلیم و تربیت است و تمسک به قرآن کریم جامعه را از فساد و فتنه دور نگه می دارد.

در ادامه این مراسم معنوی مداح وذاکر اهل بیت کربلایی احمد حسین پور با مداحی و روضه خوانی مراسم شهادت بانوی دو عالم را گرامی داشت. ادامه این محفل برگزاری نماز جماعت با امامت حاج آقا رامشی بود که با استقبال دانش آموزان روبرو شد . پایان بخش این مراسم معنوی اهدای هدایا به قاریان و پذیرایی ناهار به همه شرکت کنندگان بود.
این برنامه با همکاری اداره آموزش و پرورش برگزار گردید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + پانزده =