روز شهرستان قیروکارزین

برگزاری جشنواره روز شهرستان قیروکارزین

0 34


” رور قیروکارزین” با حضور چهره های فرهنگی، ادبی و کارآفرینان برتر برگزار گردید.

عباس روستا سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قیروکارزین از بر گزاری روز قیروکارزین با حضور چهره های فرهنگی. ادبی و هنری و همچنین نخبگان علمی و کارآفرینان برتر شهرستان در آموزش و پرورش شهرستان خبرداد.
روستا از حضور و همکاری فرماندار.امام جمعه. مدیران دستگاههای اجرایی، شهرداران، بخشداران. خیرین و مدیران مشاغل خانگی و تولیدات داخلی خبر داد و افزود:
با همت و همدلی فرماندار. امام جمعه و با تشکیل کارگروههای فرهنگی . اقتصادی و… و با برنامه ریزی سه ماهه برای شکل گیری چنین اقدام مهمی در تقویم شهرستان ، به مدت دو روز وبا برپایی غرفه هایی برای نشان دادن توانمندیهای شهرستان ، مراسم از روز 22 آبا ن ماه افتتاح و به مدت دو روز این مراسم ادامه یافت.
روستا در خصوص فعالیتها و برنامه های این مراسم خاطر نشان کرد:
هدف اصلی از برگزاری این مراسم و نام گذاری روزی به نام قیروکارزین ، معرفی توانمندیهای این شهرستان در حوزه های علمی. اقتصادی و معرفی کارآفرینان برترو تجلیل از مدیران برتر اقتصادی و معرفی چهره های این حوزه بود .
دبیر شورای فرهنگ عمومی همچنین از برگزاری موسیقی زنده قشقایی. و سنتی و رو نمایی از آثار هنرمندان در روز قیروکارزین خبر داد و گفت:
امید است که بتوانیم در دوره های بعدی از حداکثر توانمندیهای شهرستان بهره جسته و قیروکارزین را به عنوان قطب مهم اقتصادی استان و کشور معرفی بهتری نماییم.

.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =