اردوی آموزش بازی سازی استان فارس برگزیدگان خود را شناخت

این دوره فشرده آموزشی و مهارتی با مشارکت بنیاد ملی بازی های رایانه ای و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی طی روزهای 13 الی 18 آبان ماه در محل تالار گفتگوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

0 106

محمد واثق و رضا سلیمانی اساتید منتخب این دوره آموزشی بودند که با حضور 30 نفر از نوجوانان و جوانان علاقه مند شیرازی و با تشکیل ده تیم به کار خود ادامه داد و تیم های شرکت کننده در پایان پروژه بازی خود را تحویل داده و پس از داوری از نفرات برگزیده تقدیر بعمل آمد.

اردوی آموزش بازی سازی

اردوی 6 روزه آموزش بازی‌سازی برگزار شد و در این رویداد مدرسان حوزه فنی بازی‌سازی 60 ساعت آموزش تخصصی به شرکت‌کنندگان علاقه‌مند به بازی‌سازی ارائه کردند و شرکت‌کنندگان در این اردو پس از اتمام فرآیند آموزش اولیه و تشکیل تیم، در قالب 7 تیم در مسابقه بازی‏‌سازی (گیم‌جم) شرکت کردند و به تولید یک محصول براساس آموزش‌های ارائه شده پرداختند.
اردوی آموزش بازی سازی

در پایان و براساس آرای داوران تیم‌های شِرِک، سه تنفنگدار و شهید آوینی به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند. همچنین به تمامی شرکت‌کنندگانی که در این رویداد حضور داشتند، گواهی حضور در رویداد اعطا شد.

اردوی آموزش بازی سازی

گفتنی است در ادامه برنامه‌ریزی‌های انستیتو ملی بازی‌سازی برای برگزاری اردوهای آموزش بازی‌سازی در استان‌های کشور، این اردوها در فصل پاییز 1402 در چند استان دیگر برگزار می‌شود.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × چهار =