معرفی نمایش های برگزیده جشنواره تئاتر از نگاه منتقدین/ منتقدین تکریم شدند

نمایش های اجرا شده در سی و چهارمین جشنواره تئاتر استانی فارس از نگاه منتقدین، مورد بررسی قرار گرفت و دو اثر مورد تقدیر و یک نمایش نیز به عنوان کار برگزیده معرفی شد. منتقدانی که در این نشست با حاضرین گفتگو کرند، شامل: نوید جعفری، محمد علی رحیمی، داریوش ثمر و حمید نشاط بودند.

0 108

مباحثی که در جریان این نشست ها مطرح گردید، بیشتر به سمت نقد و آموزش حرکت داشت که توانست پاسخگوی سوالات دانشجویان و علاقه مندان هنرهای نمایشی قرار گیرد و همچنین رویکرد نمایشها و اینکه چقدر در ارتباط با مخاطب موفق بودند به بحث و بررسی گذاشته شد.

کار برگزیده: یک ماه و سه روز ۲۴ ساعت نویسنده امیر بهبود نیا کارگردان شهرزاد بداغی جایزه نقدی ، تندیس  و لوح سپاس به دلیل تلاش در ساخت تئاتر مبتنی بر خلق درام و هماهنگی متناسب میان متن ، کارگردانی و طراحی
تقدیر: نمایش مرگابننویسنده و کارگردان محمد امین خسروی خواهبه پاس تلاش در جهت اجرای یک اثر متناسب با شرایط روز جامعه ، توجه به مقوله طراحی گریم ، لباس و صحنه کانون منتقدان امید آن دارد که شاهد تلاش های بیشتر در فعالیت های آتی این هنرمند و گروه اجرایی باشد.

تقدیر: نمایش دستها نویسنده و کارگردان محمد قاسمی نژاد به پاس تلاش در نخستین فعالیت نویسندگی و کارگردانی و اظهار امیدواری در فعالیت های آتی

در انتهای این مراسم نیز با حضور حمید رضا قانعی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس از منتقدینی که در طول این مدت به نقد و بررسی نمایش های جشنواره پرداختند با هدایایی تقدیر به عمل آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − 7 =