چهارمین روز جشنواره تئاتر فارس/ گفتگو با بازیگر نمایش صحنه ای “یک ماه و سه روز و بیست و چهار ساعت”

در روزهای برگزاری سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان فارس و نخستین دوره جشنواره تئاتر خیابانی، گفتگوهایی با بازیگران گروه های نمایشی منتخب شرکت در جشنواره صورت گرفته است که به تدریج منتشر خواهد شد.

0 18

نگین حسن پور، بازیگر نقش پروانه، در نمایش صحنه ای ” یک ماه و سه روز و بیست و چهار ساعت ” به کارگردانی شهرزاد بداغی در جشنواره تئاتر فارس است.

حسن پور با اشاره به اینکه بازی در زمان هایی که فضای ذهنی هست، برای او جذاب بوده، گفت: این تغییر زمان هایی که در واقعیت هست، چالش برانگیز بود و می توانست این نقش را برایم متفاوت کند.

بازیگر این نمایش، خود را متفاوت از شخصیت پروانه خواند و افزود: تقریبا از روز دورخوانی متن تا پایان کار حدود ۳ ماه شد و این ارتباط به صورت کاملا پله ای و قدم قدم با کارکتر من برای پروانه اتفاق افتاد، به مرور زمان نقش پروانه را به خودم نزدیک کردم و سعی کردم تفاوت هایش را با خودم کم کنم که در بازی چیز بیرون زده ای وجود نداشته باشد.

وی در پایان اضافه کرد: به عنوان بازیگر تنها چیزی که در جشنواره امسال کمی آزار دهنده می نمود، هماهنگی و برنامه ریزی برای ورود به سالن ها برای دیدن نمایش ها بود که با توجه به استقبال علاقمندان، کافی نبود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =