آیین تجلیل از فعالان فرهنگی ،هنری و رسانه ای فراشبند

آیین تجلیل از فعالان فرهنگی ،هنری و رسانه ای سال 1401 فراشبند برگزار شد.

0 5

مهدی محمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فراشبند در ابتدای این برنامه، گزارشی از فعالیت‌ها و دستاوردهای فرهنگی و هنری این اداره در سال 1401ارائه داد و گفت : سیاست وخط مشی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی تعامل بیشتر با خادمین و زحمتکشان عرصه ی فرهنگ وهنر و پاسداشت مقام شامخ این عزیزان درشهرستان است .
محمدی تصریح کرد: شادی و نشاط جامعه مرهون فعالیت این افراد است و فرهنگ، پیش‌نیاز تحول، توسعه و پیشرفت هر جامعه است. بنابراین تصمیم گرفتیم در پایان سال جاری از افتخارات و تلاش‌های این عزیزان در حوزه‌های مختلف از جمله فیلم وعکس، شعر وادب ، نمایش ،موسیقی ، هنر های تجسمی ، رسانه و کانونهای فرهنگی هنری مساجد قدردانی نماییم.
وی اضافه کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فراشبند در 6 ماهه ی نخست سال جاری نیز از تعدادی از اهالی فرهنگ وهنر قدردانی کرده بود.
گفتنی است آیین پاسداشت یاد شده با حضور دکتر محمد مهدی فروردین نماینده مردم فراشبند در مجلس شورای اسلامی ، روح الله انصاری ،فرماندار شهرستان فراشبند ، دکتر محمود رحمانی معاون ایشان ، جمعی از روسای ادارات و اصحاب فرهنگ وهنر روز شنبه 27 اسفند در سالن کتابخانه عمومی فرهیختگان شهرستان فراشبند برگزار شد. و در پایان از سوی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی فراشبنداز 42 نفر از چهره های فعال فرهنگ وهنر با اهداء لوح تقدیر و هدیه نقدی تجلیل به عمل آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − یک =