لاری‌ها پذیرای دومین کنگره کشوری شعر مهدوی شدند

دومین کنگره شعر مهدوی، با حضور شاعران برجسته کشوری و شهرستان، در تالار اجتماعات شهید نوبخت لارستان برگزار شد.

0 18

کنگره شعر مهدوی لار امسال نیز با حضور چشمگیر علاقمندان به خاندان عصمت و طهارت در تالار اجتماعات شهید نوبخت برگزار شد. این مراسم که دومین سال متوالی است در لارستان برگزار می شود با شعر خوانی و عرض ارادت به خاندان عصمت و طهارت سید احمد علوی، حسن اسحاقی، عمار موحد، ایوب پرند آور، روح اله قناعتیان، بهبود صادقیان، احمد خوانسالار، مصطفی کارگر و عبدالرضا مفتوحی همراه بود.

همچنین آیین گرامیداشت شاعر آیینی شهر لار زنده یاد، خلیل رویینا و اختتامیه جشنواره شعر دانش آموزی از دیگر برنامه های دومین کنگره شعر مهدوی لار بود. گفتنی است این مراسم به همت فرمانداری ویژه لارستان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره آموزش و پرورش، اداره فرودگاه بین المللی لارستان، شهرداری و شورای شهر، بنیاد فرهنگی مهدی موعود علیه السلام، بسیج و هیاتهای مذهبی لار برگزار می شود.
در حاشیه این مراسم موحدی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت، هنر و شعر ظرفیت بالایی در گسترش و تعمیق باورداشت مهدویت دارد و بحمدلله زیر ساخت های مورد نیاز در لارستان، جهت برگزاری مراسم و جشنواره های کشوری وجود دارد، امیدواریم در سالهای آینده شاهد رشد چشمگیر فعالیتهای فرهنگی و هنری درسطح ملی در شهرستان باشیم.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + هفده =