صحبت یار؛ تجلیل از هنرمند جانباز و پیشکسوت لاری

به مناسبت میلاد قمربنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس و روز جانباز، از جانباز هنرمند و پیشکسوت لاری، سید علی مومن تجلیل شد.

0 16

به مناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت ابالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز،با حضور جمعی از مسولین ادارات از هنرمند جانباز سید علی مومن، تجلیل شد. سید علی مومن از جانبازان هشت سال دفاع مقدس است که در عرصه نقاشی تصاویر ماندگاری را از خود به یادگار گذاشته است. 444 متر مربع نقاشی در ساختمان هشت طبقه درمانگاه محمد رسول الله صلی الله علیه و آله شیراز، تمثال بزرگ شهید که در ورودی شهرستان کوار از سمت شیراز چشم نوازی می کند، تصویر ماندگار شهید علی ناظم پور در میدان سپاه جهرم، نقاشی چهره شهید امینی بر دیواره بنیاد شهید لارستان… از آثار این هنرمند چیره دست لاری است.

سید علی مومن، یادگارهایی از جبهه را به همراه دارد و ترکشهای موجود در سر و دست او گاهی موجب رنجش و دردش می شوند، لکن در ورزش تنیس روی میز، به صورت حرفه ای فعالیت می کند و در هیات تنیس روی میز لارستان حضور فعال دارد. علاقه سید علی مومن به ورزش به نحوی است که در دوران مجروحیتش برای فراموش کردن درد و پرهیز از تزریق داروی مسکن، خود را با پینگ پنگ مشغول می کرد و اینک نیز حضورش در هیات تنیس روی میز لار، موجب دلگرمی و حضور پیشکسوتان و همرزمان سابقش است.

ایشان به علت فشار کار هنری هفت ماهه در ابتدای سال جاری، که روزانه 18ساعت فعالیت داشتند؛ از ناحیه گردن دچار عارضه شده است و بیش از چهارماه است که دوران نقاهت را سپری می کند. موحدی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن آرزوی صحت و سلامت برای ایشان، حضور ایشان در جمع هنرمندان لاری را موجب دلگرمی و قوت قلب عنوان کرد و افزود در قالب طرح «صحبت یار» از هنرمندان و فرهنگوران شهرستان تجلیل به عمل خواهد آمد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 7 =