اعلام اسامی پذیرفته شدگان پنجمین جشنواره دوبله و تولیدات رادیویی گریش بانگ گراش

دبیرخانه پنجمین دوره جشنواره دوبله و تولیدات رادیویی گریش‌بانگ، لیست اسامی پذیرفته‌شدگان این دوره را اعلام کرد.

0 10

پنجمین دوره جشنواره دوبله و تولیدات رادیویی گریش‌بانگ، در دو بخش استانی و کشوری برگزار می‌شود که دبیرخانه، در تاریخ 26 بهمن ماه سال جاری، لیست اسامی پذیرفته‌شدگان این دوره را اعلام کرد. در بخش استانی، از شهرهای گراش، فسا، شیراز، لار و جهرم شرکت‌کننده‌ی بیشتری استقبال کرده بودند و از شهرهای دیگر استان فارس مثل مرودشت، کازرون، داراب، خنج، علامرودشت، گله‌دار و ارد نیز علاقه‌مندانی شرکت کرده‌اند. در بخش کشوری نیز علاقه‌مندانی از شهرهای سراسر ایران از جمله تهران، دزفول، کرمان، قم، مشهد و تبریز آثارشان را ارسال کرده‌اند.

محمدعلی شامحمدی، تهیه‌کننده جشنواره گریش‌بانگ، در مورد اجرای جشنواره خبر داد و گفت: «با تصمیم هیات برگزاری، جشنواره امسال در یک روز برگزار می‌شود. آیین آغازین جشنواره از صبح شنبه ۲۹ بهمن‌ماه ساعت ۸:۳۰ صبح با دو کارگاه استاد فرزان خانجانی افشار از تهران با موضوع «شیوه‌های نوین در گفتار» و کارگاه دوم از ساعت ۱۰:۳۰ استاد مسعود فرخ‌زاده از مشهد با موضوع «لحن، قدرت، تاکید و مکث در گفتار رادیویی» همراه با اعطای مدرک برگزار می‌شود.»

محمد رستم‌پور، دبیر جشنواره گریش‌بانگ، در مورد آمار شرکت‌کنندگان و پذیرفته‌شدگان در این دوره گفت: «از ۸۷ شرکت‌کننده، ۱۴۰ اثر در بخش‌های تولیدات رادیویی رضوی، گویندگی، پادکست و دوبله به دبیرخانه ارسال شده است. پس از بازبینی و بازشنوی آثار توسط هیات گزینش جشنواره، ۱۲۶ اثر به جشنواره راه پیدا کرد و ۱۴ اثر از لحاظ فنی رد شد.»

گفتنی است عصر روز شنبه 29 بهمن ماه 1401 از ساعت ۱۶ الی ۱۹ آثار پذیرفته شده در جشنواره در سینما فرهنگ گراش پخش شد و آیین پایانی جشنواره نیز از ساعت ۲۰ تا ۲۲ با حضور مهمانان و داوران و شرکت‌کنندگان و عموم مردم در سینما فرهنگ برگزار شد.

اعلام اسامی پذیرفته شدگان پنجمین جشنواره دوبله و تولیدات رادیویی گریش بانگ گراش

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × سه =