گشایش «نمایشگاه مد و لباس شیراز» ساعت11ششم اسفند هتل هما

روزهای ششم تا هشتم اسفندماه جاری، سالن وصال هتل همای شیراز، میزبان «نمایشگاه مد و لباس شیراز»، است و طراحی مدل‌های لباس در این نمایشگاه ویژه قشر خاصی نیست، و همه علاقه‌مندان می‌توانند لباس مورد نظر خود را در این نمایشگاه جستجو کنند.

0 1,047

نمایشگاه مد و لباس شیراز با حمایت استانداری فارس و شهرداری شیراز، موسسه شهر راز و همراهی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و به همت کارگروه مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف ارائه پوشاک ارزان، عفیفانه و در دسترس برگزار می‌شود.

حضور ۱۰۰ برند معتبر حوزه مد و لباس از سراسر کشور

این رویداد از ششم تا هشتم اسفندماه در هتل هما شیراز برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند از ساعت ۱۱ تا ۲۱ از این نمایشگاه بازدید کنند؛ این نمایشگاه با حضور بیش از ۱۰۰ برند معتبر حوزه مد و لباس از سراسر کشور برگزار می‌شود که نیمی از طراحان حاضر در این نمایشگاه از استان فارس و شیراز هستند.
اصلاح فرهنگ صحیح پوشش مطابق با عرف و معیار جامعه، حمایت از طراحان لباس، حمایت از تولید ایرانی و باکیفیت از مهمترین اهداف این نمایشگاه به شمار می‌رود و در این نمایشگاه شرایطی فراهم شده که طراحان لباس بتوانند نمونه کارهای خود را عرضه کنند و بفروشند.
این نمایشگاه زمینه‌ای را برای آشنایی با طرح‌ها و الگوهای ایرانی فراهم کرده است. در این رویداد کارگاه‌هایی جانبی و کارگاه‌های آموزشی در نظر گرفته شده و کارگاه‌های مشاوره با هدف ایجاد ارتباط دو سویه بین تولید کنندگان و طراحان برگزار می‌شود و ۱۲۰ هنرمندان در این نمایشگاه حضور دارند و سهم استان فارس در این نمایشگاه بیش از ۴۰ غرفه است.

راه‌اندازی نمایشگاه‌های دائمی لباس در شهرستان‌ها

در این رویداد کارگاه‌هایی آموزشی در حوزه برندسازی برگزار و در برنامه افتتاحیه چادرهای نذر حجاب با قیمت کارخانه عرضه می‌شود. مشاوره‌های آموزشی با حضور افراد موفق در حوزه طراحی، تولید و عرضه ارائه می‌شود و برندهای خوبی از تهران، شیراز، مشهد، قم و اصفهان در این رویداد شرکت کرده اند.

رویدادهای مربوط به حوزه مد و لباس و برگزاری نمایشگاه مد و لباس در شیراز دغدغه جدی مسئولین و مردم در سالهای گذشته بوده است؛ برنامه‌ریزی منسجمی برای برگزاری این رویداد صورت گرفته و از ششم تا هشتم اسفندماه میزبان برندهای مختلف از سراسر کشور در محل هتل هما هستیم.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 18 =