غرفه نقاشی و ساخت پرچم ویژه کودکان و نوجوانان در محل مسیر راهپیمایی 22 بهمن در شهر آباده برپاشد

نقاشی و ساخت پرچم جمهوری اسلامی ایران در راهپیمایی یوالله 22 بهمن توسط کودکان و نوجوانان آباده ای

0 30

هادی فرخی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن گفت : کودکان و نوجوانان در طی مسیر رشد و بالندگی خود با فراز و نشیب هایی روبرو می شوند ، چه در سطح خانواده و چه در سطح اجتماع که این امر بسیار طبیعی است . کودک در فرآیند ذهنی خود می تواند راه حل های مناسبی را برای خود طراحی کند و آنکه برخی از اتفاقات گاه خوشایند و ناخوشایند در ذهن آن ها ثبت و ضبط می شود ، به دلیل آنکه قدرت ثبت در فکر و ذهن کودکان از افراد بزرگسال بالاتر و قوی تر است .

دبیر شورای فرهنگ عمومی آباده در ادامه افزود : کشور عزیز ما در دوران های مختلف ، آماج سهمگین طوفان های ناهنجار از جنس دشمنی و تهاجم فیزیکی و فرهنگی بوده است ، ایران سربلندی که سروقامتان زیادی برایش جان دادند تا بماند برای نسل های آینده و تنها شعارشان حفظ ارزش های ایران و ایرانی بود و پاسداری از پرچم پر افتخار میهن سرافراز و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران .

وی در ادامه افزود : اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آباده با ایده ای متفاوت ، غرفه ای را در مسیر راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دایر نمود تا با استفاده از تجربیات مربیان و کتابداران کارآزموده ، در مسیر ترویج فرهنگ ناب ایرانی و اسلامی گام بردارد .

حمید اسلم بخش رییس اداره کتابخانه های عمومی آباده گفت : غرفه نقاشی کودک و ساخت پرچم با هدف پاسداشت مقام بلند کشور عزیزمان و آغاز چهل و چهارمین بهار انقلاب اسلامی ایران ، میزبان کودکان عزیزی بود که آمده بودند برای یک شعار : پاینده باد پرچم سرافراز ایران و زنده باد هم میهن ایرانی در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی .

وی د رادامه بیان داشت : کودکان و نوجوانان عزیز با نقاشی و ساخت پرچم جمهوری اسلامی ایران هدفی را دنبال کردند که راه شهیدان است و وصیت پیر جماران ( ره )  و ناخدای کشتی انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای ( مد ظله العالی ) که راهی که با ولایت باشد جز نیک فرجامی هیچ نیابد .

غرفه نقاشی و ساخت پرچم جمهوری اسلامی ایران با استقبال بی نظیر کودکان و نوجوان عزیز آباده ای روبرو شد و پس از پایان مراسم ، کودکان آثار خود را برای ثبت رویداد عظیم از جنس افتخار به میهن برای یادگار به همراه بردند تا روزی سراسر امید و نشاط را در لحظه های کوکانه خود ثبت و ضبط نمایند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 11 =