راهپیمایی 22بهمن تجلی وحدت و انسجام ملی در بوانات

بمناسبت چهل جهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسم راهپیمایی روز 22بهمن روز تجلی وحدت و انسجام ملی با حضور پرشور هنرمندان و مسئولین در خیابان امام خمینی (ره)بوانات برگزار شد .

0 27

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوانات مراسم و حماسه پر شور راهپیمایی 22بهمن بمناسبت چهل چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی نماد عزت و افتخار هر ایرانی با حضور مسئولین و فرهنگوران و هنرمندان شهرستان روز شنبه 22بهمن ماه در خیابان امام خمینی (ره)بوانات برگزار گردید .

محمد اقا رشیدی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد بوانات ضمن عرض تبریک چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از حضور فرهنگوران ،شاعران و هنرمندان بواناتی در مراسم راهپیمایی 22بهمن در شهر سوریان بوانات خبر داد و در ادامه افزودند این مراسم با حضور امام جمعه محبوب و فرماندار معزز شهرستان بوانات و جمعی از مسئولین و هنرمندان و عموم مردم در روز شنبه 22بهمن در خیابان امام خمینی (ره)برگزار گردید .

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان اضافه کردند خروش و حضور مردم بوانات در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قابل تقدیر است امروز مردم مومن و ولایتمدار شهر سوریان در ماه رجب ماه بندگی و عبادت ،در چهل چهارمین یوم ا…22بهمن ،قدمهایی را در لبیک به فرمان نائب حضرت مهدی (عج)امام خامنه ای  برداشتند که مصداق نصرت دین خدا بود و قطعا هرگام از گامهایشان موجب شادی دل رهبر عزیزمان و امام زمان بوده و هست .مردم بوانات مثل همیشه ثابت کردند پایبند ارمانهای امام خمینی (ره)و شهدا هستند و در جنگ رسانه ای دشمن مثل همیشه ایستادگی کرده و سربلند بیرون امدند . حال از خداوند مهربان برای عموم  مردم و هنرمندان …اخلاص در عمل و ثبات در ایمان و صحت و برکت  مسئلت دارم .

گفتنی است در این حماسه ماندگار بیش از 1500نفر از مردم و مسئولین و هنرمندان شرکت داشتند که ساخت ادمک منحوس رژیم شیطانی و حکومت استکباری امریکا توسط هنرمندان تجسمی اجرا و انجام گردید تا در جلو عموم مردم بصیر بواناتی به اتش کشیده شود .راهپیمایی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =