برگزاری مراسم جشن انقلاب در سیمکان بوانات

بمناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ویژه برنامه جشن انقلاب با حضور مسئولین در روز شنبه 22بهمن ماه در حسینیه روستای سیمکان برگزار گردید .

0 25

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوانات ویژه برنامه جشن انقلاب به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور فرماندار اقای زمانی و ججه الاسلام زارع امام جمعه ،سرهنگ با بایی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه و برخی روسای ادارات در حسینیه روستای سیمکان برگزار گردید .

محمد اقا رشیدی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد بوانات از برگزاری جشن انقلاب در حسنیه روستای سیمکان روز شنبه 22بهمن ماه باهمکاری کانون فرهنگی و هنری مسجد ابوالفضل روستا در حضور مسئولین خبر داد و در ادامه افزود این ویزه برنامه با اجرای برنامه های متنوع و مختلف توسط گروههای مختلف هنری با اجرای برنامه هایی مثل برپایی بازارچه صنایع دستی و اثار هنری و نان محلی -اجرای سرود -اجرای نمایش طنز -اجرای مسابقه نقاشی با موضو ع انقلاب -و همچنین سخنرانی امام جمعه محبوب شهرستان و همینطور فرماندار معزز اقای زمانی در روستای سیمکان برگزار گردید .

گفتنی است اجرای این ویزه برنامه توسط دهیاری روستا و با همکاری کانون فرهنگی و هنری مسجد ابوالفضل در حسینیه روستای سیمکان برگزار شد که در پایان از خانواده معزز شهدا ی روستا تقدیر و تشکر بعمل امد و هدایایی به انها اهدا گردید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + هجده =