پنجمین دوره جشنواره استانی تئاتر خیابانی شب چراغ فراخوان داد

فراخوان پنجمین دوره جشنواره استانی تئاتر خیابانی شب چراغ از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزآباد اعلام و منتشر شد.

0 137

سلیمان شریفی دبیر پنجمین دوره جشنواره استانی تئاتر خیابانی شب چراغ، بیان کرد: این جشنواره به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزآباد و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، انجمن نمایش استان فارس، انجمن نمایش فیروزآباد و کانون تئاتر خیابانی استان فارس، با هدف افزایش نشاط و پویایی در بین هنرمندان فعال در عرصه هنرهای نمایشی فراخوان شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزآباد افزود: استفاده از هنر نمایش خیابانی در کمک به پیشگیری از آسیب های اجتماعی و آشنایی خانواده ها با آسیب های اجتماعی فراروی جوانان در عصر کنونی با تکیه بر تجربیات دوره های گذشته جشنواره و تلاش در جهت ارتقاء سطح کیفی و کمی هنرهای نمایشی با موضوع آسیب های اجتماعی(طلاق، اعتیاد،خودکشی، کودکان سایبری و فضای مجازی) رویکرد جشنواره یاد شده می باشد که به میزبانی این شهرستان در نیمه دوم اسفند ماه سال جاری برگزارخواهد شد.

وی ادامه داد: آثاربرگزیده، از میان گروه های متقاضی با گونه های متفاوت نمایش های فضای باز( خیابانی) با اولویت محور مورد تأکید جشنواره انتخاب و به برگزیدگان هدایای نقدی و تندیس و لوح تقدیر اهدا خواهد شد. لذا از تمامی گروههای نمایشی خیابانی علاقمند به شرکت در این جشنواره دعوت بعمل می آید.

گاه‌شمار جشنواره :

مهلت دریافت لوح فشرده آثار گروه های هنری تئاتر خیابانی: ​5/12/1401

اعلام فهرست آثار پذیرفته شدگان: 10/12/1401

برگزاری جشنواره: نیمه دوم اسفندماه 1401

نشانی دبیرخانه جشنواره: فیروزآباد . بلوار امام حسین.کوی قضات . اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزآباد

تلفن: 38725367-071

تئاتر خیابانی شب چراغ

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 14 =