آیین گشایش جشنواره هنرهای تجسمی فجر به میزبانی تالار حافظ

 مدیر هنری جشنواره هنرهای تجسمی فجر در استان فارس با اعلام اینکه 20 اثر برگزیده از دوازده هنرمند استان فارس در آیین افتتاحیه و به گونه نمایشگاهی ارائه خواهند شد؛ گفت: مجموعا 130 اثر در رشته ‌های مختلف هنرهای تجسمی به دبیرخانه ارسال و تعدادی که انتخاب شده‌ اند درقالب «تجسم هنر استان فارس» 12 بهمن ماه ساعت 13 و به میزبانی تالار حافظ فرهنگ و ارشاد فارس به نمایش گذاشته شده و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

0 62
محمدجواد زارع مهذبیه با اشاره به اینکه فارس در جشنواره هنرهای تجسمی فجر، میزبان بخش «تجسم هنر» است، افزود: این یکی از گام‌های مؤثری است که به طور جدی در جشنواره برداشته شده و هدف آن تمرکز‌زدایی است تا هنرمندان در شهرهای مختلف نیز بهتر دیده شوند.

وی با بیان این مطلب که در بخش «تجسم هنر» این جشنواره، گام خیلی جدی برداشته شده و در آینده می‌توانیم استعداد‌های موجود در استان‌ها را در فعالیت‌های هنری کشور مشاهده کنیم، گفت: ساعت 13 ظهر چهارشنبه دوازدهم بهمن ماه جاری مراسم گشایش نمایشگاه یاد شده برگزار می شود.

زارع مهذبیه بیان داشت: آثار هنرمندان استان فارس، ویژه پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از 12 تا 30 بهمن ماه جاری در تالارحافظ به نمایش گذاشته خواهند شد که شامل تصویرسازی، خوشنویسی، طراحی گرافیک (پوستر)، عکاسی، کارتون و کاریکاتور، نقاشی و نگارگری است.

مدیر هنری جشنواره هنرهای تجسمی فجر در استان فارس با اعلام اینکه بخش «تجسم هنر فارس» در رشته کارتون میزبان آثار هنرمندانی چون، احمدرضا سهرابی و محمدحسین اکبری می باشد، ادامه داد: در گرایش «نقاشی» آمنه محسنی و معصومه زارع شیبانی، «نگارگری» صولت اله باصری، «پوستر» محسن گل آرایش و امیرحسین عبادیان، «تصویرسازی» مهرنوش دشتی زاده، «عکس» علیرضا عباسی، «خوشنویس» مجید رستگار، محمد اوجی نژاد و محسن زرکش، تولیدات هنری خود را در نمایشگاه ارائه می کنند.

خاطر نشان می گردد: ساعت 13 ظهر چهارشنبه دوازدهم بهمن ماه جاری مراسم گشایش نمایشگاه یاد شده با حضور صاحبان آثار و اهالی هنر و مدیران فرهنگی در تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس برگزار می شود.

جشنواره هنرهای تجسمی فجر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × پنج =