نشست تخصصی با حضور داوران جشنواره تئاتر سی و سوم فارس

نشست تخصصی با حضور داوران سی وسومین جشنواره تئاتر استان فارس با همراهی اهالی تئاتر و علاقه مندان به میزبانی تماشاخانه لایق در شب دوم و پس از اجرای نمایش «رمان سم پاشی» برپا شد.

0 68

نمایش های سی وسومین جشنواره تئاتر استان فارس با حضور اهالی تئاتر و علاقه مندان، آغاز و تا هفتم آذرماه جاری به ترتیب ساعت های 15 و 18 در تماشاخانه های شیراز به رقابت خواهند پرداخت.

در آغازین روز، تئاتر «اسب قاتلین» از شیراز با کارگردانی سید محمد هادی هاشم زاده در تماشاخانه استاد لایق بر روی صحنه اجرا شد و در ادامه روز دوم جشنواره؛ اجرا های دیگری همچون «دانه های کال انجیر» (استهبان) کارگردان: سانیا عاجلی در سالن استاد هودی و «رمان سم پاشی» (شیراز) به کارگردانی مهدی فضلی در سالن استاد لایق بر صحنه رفت.
جشنواره تاتر استانی در روز سوم شاهد نمایش «میشوسوزوکی» از شیراز می باشد که با کارگردانی اصغر گروسی در سالن استاد لایق برگزار خواهد شد و همچنین، آیین پایانی نیز در بعداز ظهر همین روز ساعت 19:30 به میزبانی تالار بزرگ حافظ، برپا می گردد.

خاطرنشان می گردد؛ این نشست تخصصی با حضور داوران سی وسومین جشنواره تئاتر استان فارس با همراهی اهالی تئاتر و علاقه مندان به میزبانی تماشاخانه لایق در شب دوم و پس از اجرای نمایش «رمان سم پاشی» برپا شد که گپ و گفت و گفتگو های تخصص در مورد تحلیل متن، تعریف بازیگری و توجه به فرم توسط داوران صورت گرفت و هنرمدان و اساتید در این باره به اظهار نظر پرداختند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + یک =