شورای فرهنگ عمومی رستم با حضور دکتر مجید انصاری

برش مهندسی فرهنگی شهرستان،هفته بسیج و دهه فاطمیه از جمله موضوعات شورای فرهنگ عمومی رستم بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارشاد فارس،شورای فرهنگ عمومی رستم با حضور حجت الاسلام سید ابوالحسن حسینی بوشهری امام جمعه،دکتر عبدالکریم کرمی فرماندار، و با حضور دکتر مجید انصاری نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی در محل فرمانداری رستم تشکیل جلسه داد.

در این نشست با موضوع بررسی کارگروههای تخصصی زیر مجموعه شورای فرهنگ عمومی و همچنین هفته بسیج و دهه فاطمیه برگزار گردید.دکتر مجید انصاری ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت مظلومانه جمعی از هموطنانمان به دست تروریست های تکفیری و همچنین ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: فرهنگ و روحیه ی  بسیجی حلقه ی گمشده است که این روزها باید سرلوحه مسئولین برای رفع مسایل و مشکلات مردم قرار گیرد، چرا که در هر برهه ای از زمان از  ظرفیت نیروهای بسیجی و انقلابی استفاده کرده ایم موفق و نتیجه بخش بوده است.

نماینده مردم ممسنی و رستم افزودند: یکی از مهمترین موضوعاتی که باید به صورت ویژه در دستور کار شورای فرهنگ عمومی قرار بگیرد بحث آسیب های اجتماعی است.

دکتر مجید انصاری در پایان گفت: در صورت طرح یا پروپزال با موضوع آسیب های اجتماعی آماده گردد ما حمایت خواهیم کرد و در این خصوص از مسئولین استانی و کشوری برای حضور در سطح شهرستان دعوت، تا برنامه های متناسب با این موضوع اجرا و عملی گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − پنج =