فضای مجازی موضوع نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان فراشبند

این نشست روز سه شنبه 1 آذر 1401 با ریاست حجت الاسلام هادی ابراهیمی امام جمعه ی شهرستان فراشبند ،دکتر محمود رحمانی معاون فرماندار ،مهدی محمدی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و دیگر اعضای شورا در دفتر امام جمعه برگزار شد.

0 14

شد.
مهدی محمدی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی فراشبند در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم به اعضا و تشریح دستور جلسه گفت: با برنامه‌ریزی و بالا بردن سطح آگاهی عمومی، می توان آثار و دستاوردهای مثبت فضای مجازی را زیاد نمود و پیامدهای منفی را به حداقل رساند. آموزش فرهنگ استفاده صحیح از فضای مجازی به کودک، نوجوان، جوان و حتی بزرگسالان و افزایش سواد رسانه‌ای، تهدیدها را به حداقل و فرصت استفاده از این فضا را به حداکثر خواهد رساند
حجت الاسلام هادی ابراهیمی رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان فراشبند ضمن گرامی داشت هفته بسیج بیان کرد: فضای مجازی ولنگار و رها شده خسارت‌های بسیاری به امنیت و اعتبار نظام جمهوری اسلامی وارد کرده است که باید جلوی این فضای بی حساب و کتاب گرفته شود. امروزه دشمن فضای مجازی را به راحتی و با کمترین هزینه در دسترس مردم ایران قرار داده است. اما در کشور خودش با قوانین سفت وسخت این فضا را مدیریت می کند.
بنابراین فضای مجازی توانایی تفکر و تشخیص را از فرزندان ما گرفته است و باید هرچه سریع‌تر برای نسل جدید روشنگری کرد.
شایان ذکر است این نشست که با موضوع فضای مجازی،دانش آموز و مسوولیت معلمان و مربیان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. مصوباتی نیز به تصویب اعضا رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 11 =