سومین نمایشگاه معلم نقاشی گراش

سومین نمایشگاه نقاشی سال 1401 با آثار حمیدرضا توکلی در گراش برگزار شد.

0 13

نمایشگاه نقاشی ” پالت” آثار حمیدرضا توکلی، آغاز شد. آیین آغازین این رویداد با حضور سجاد فتحی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، حمیدرضا توکلی، مدیر نخستین آموزشگاه هنرهای تجسمی، هنرمندان و هنردوستان شهرستان گراش، روز سه شنبه یکم آذر ماه سال جاری در نگارخانه اُ برگزار شد.

فتحی، در آیین آغازین این نمایشگاه گفت: نمایشگاه پالت، سومین نمایشگاه نقاشی سال جاری است و از آن جا که ارایه ای از آثار مدیریت آموزشگاه هنرهای تجسمی پالت است، بسیار دارای اهمیت می باشد، چرا که نشان دهنده آن است وقتی مدیر آموزشگاه این چنین قوی و مسلط نقش می زند، پس توان پرورش هنرجویانی حرفه ای و توانا را دارد.

توکلی، خالق آثار نقاشی نیز گفت: پایه تمام آثار من خلاقیت و تصویر سازی ذهنی است که تخیلات درونی به علاوه نگاهی هنری از پیرامون با زاویه ای متفاوت در قالب نقاشی و با استفاده از متریال های کاملا ایرانی انجام شده است، ضمن آن که میدانم آثارم در نگاه اول، به چشم نقاشی دیجیتال دیده می شوند و در اکثر مواقع وقتی تصویر آثارم را برای رویدادهای هنری ارسال می کنم، این شبهه به وجود می آید، حال آن که تمام این نقاشی ها، با دست و کاملا ذهنی تصویر شده اند.

این سومین نمایشگاه انفرادی حمیدرضا توکلی است که در قالب ۲۲ اثر با تکنیک گواش و با شیوه طیف‌پردازی طی سه روز از سه‌شنبه ۱ آذر تا پنج‌شنبه ۳ آذرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۸ تا ۲۲ بر روی دیوار نگارخانه اُ دایر است.

توکلی ۳۵ساله، هنرمند شیرازی، کارشناس هنرهای تجسمی و دانشجوی کارشناسی ارشد نقاشی است. وی از ۱۱ سال پیش معلم هنر است و دو سال در سمت کارشناس هنری اداره آموزش و پرورش گراش خدمت کرده است. او در رشته‌های نقاشی، تصویرسازی، طراحی و خلاقیت کودکان در حیطه نقاشی و تصویرسازی فعالیت دارد و دارای مدرک خوش خوشنویسی نیز می باشد.

سومین نمایشگاه معلم نقاشی گراش
سومین نمایشگاه معلم نقاشی گراش
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 19 =