رونمایی و معرفی آثار نویسندگان بخش خیرگو لامرد در آخرین روز هفته کتاب

آئین رونمایی از اثر " دخترم اینگونه باش" تالیف قدرت الله حسینی و آشنایی با کتابهای دکتر صادق زمانی شهردار خیرگو در سالن نگارخانه خانه فرهنگ خیرگو برگزار گردید.

0 60

آئین رونمایی از اثر ” دخترم اینگونه باش” تالیف قدرت الله حسینی  و آشنایی با کتابهای دکتر صادق زمانی شهردار خیرگو در سالن نگارخانه خانه فرهنگ خیرگو برگزار گردید.

در این ویژه برنامه که با حضور دکتر نکویی بخشدار ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی، اعضای شورای اسلامی شهر و سایر مسئولین محلی و دوستداران کتاب و کتابخوانی برگزار گردید، محمد هنرپیشه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در اهمیت کتاب سخن رانده و گفتند: وقتی خداوند متعال به قلم  و آنچه می نویسد سوگند یاد می کند و یادر حدیث شریف مداد علماء را برتر از خون شهیدان می داند همه نشان از این است که قلم اگر در مسیر صحیح به کار گرفته شود، باعث هدایت جامعه و نجات مردم از انحراف گردد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی به برنامه هایی که به صورت مشترک با اداره کتابخانه های عمومی برای هفته کتاب و کتابخوانی تدارک دیده شده اشاره کرد و اظهار داشت: امسال با همکاری همه دوستداران کتاب، همایش تجلیل از اهالی قلم شهرستان لامرد را برگزار خواهیم کرد.

حسین قاسمی رئیس اداره کتابخانه های عمومی ضمن گرامیداشت هفته کتاب اظهار داشت: هدف از رونمایی آثار نویسندگان در این محفل، تشویق دیگران برای ورود به عرصه نویسندگی است. وی اضافه کرد: کتابخانه های عمومی در کنار دیگر دستگاههای فرهنگی به انجام رسالت فرهنگی خود مبادرت می ورزند.

در این مراسم قدرت الله حسینی نویسنده کتاب ” دخترم اینگونه باش” در خصوص تاریخچه بدحجابی در کشورهای آسیایی، حجاب در قرآن و روایات، علل بدحجابی و پیامدهای آن و راههای جلوگیری از بدجابی در کشور توضیحاتی ارائه نمودند.

دکتر صادق زمانی شهردار خیرگو نیز از مجموعه آثارش در خصوص شهرسازی، معماری اسلامی و طرحهای نو در شهرسازی مطالبی ارائه نمودند.

در ادامه آئین رونمایی از اثر قدرت الله حسینی نویسنده فرهنگی بخش خیرگو انجام و لوح سپاس و هدیه از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کتابخانه های عمومی به نویسندگان حسینی و زمانی تقدیم گردید.

در این مراسم همچنین از خدمات مسئول کتابخانه و دو نفر از فعالین کتابخانه شهید حسینی خیرگو با اهداء لوح سپاس تقدیر شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 15 =