سعادت شهر میزبان کارگاه های آموزشی خانواده فطری

کارگاه های آموزشی خانواده فطری در راستای تحکیم بنیاد خانواده ها در شهرستان سعادت شهر با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسین افلاکیان با استقبال چشمگیری از مردم برگزار شد.

0 16

ضرورت افزایش مهارت های فرهنگی مذهبی و اجتماعی در روزگار ما امروزه بر هیچ کس پوشیده نیست ، مهارت های حوزه خانواده همواره از اولویت های زیست اجتماعی بشر محسوب می شود ، خاصه مهارت هایی که به پشتوانه الهی و مذهبی مرتبط باشد و از فلسفه حیات بشر گفتگو کنند و راهگشای همه اعضای خانواده باشند و افق بلندی را در پیش روی نوع بشر قرار دهند.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با همکاری موسسه فرهنگی به سوی بی‌نهایت قم در راستای تقویت مبانی اعتقادی و مهارت های حوزه خانواده اقدام به برگزاری دوره های آموزشی خانواده فطری در شهرستان های استان فارس نموده است و این بار کارگاه های آموزشی خانواده فطری در شهرستان سعادت شهر با حضور حجت الاسلام والمسلمین از ۲۸ تا سی ام آبان ماه ۱۴۰۱ در کانون فرهنگی شهید فهمیده سعادت شهر برگزار می‌شود.

شایان ذکر است این کارگاه آموزشی صبح ها از ساعت ۹الی ۱۳ در کانون فرهنگی شهید فهمیده برای عموم مردم و عصر ها از ساعت ۱۵الی ۱۸ در مدارس برای دانش آموزان، اولیا و مربیان برگزار می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 1 =