برگزاری کارگاه‌های آموزشی خانواده فطری در ممسنی

کارگاه آموزشی خانواده فطری با حضور حجت الاسلام حسین افلاکیان در سالن حاج قاسم سلیمانی فرمانداری شهرستان ممسنی برگزار شد.

0 17

 

به گزارش  روابط عمومی اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی ؛ کارگاه آموزشی خانواده فطری با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسین افلاکیان از شهر قم و با محوریت آموزش خانواده فطری در شهرستان ممسنی برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی شاسینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ممسنی ضمن خیر مقدم به حاضرین هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را تحکیم بنیان و ارزش های خانواده و بینش صحیح نسبت به جایگاه فرد و خانواده در جامعه بیان نمود و افزود با توجه به اینکه خانواده مهمترین رکن حیات اجتماعی است آموزش برای توانمند نمودن خانواده ها ضرورت دارد و هرچه خانواده ایمن تر و فطری تر باشد جامعه نیز مصون تر و ایمن تر است و کمتر در معرض آسیب های اجتماعی است.

در ادامه ی این کارگاه آموزشی حجت الاسلام و المسلمین افلاکیان موضوعاتی ازجمله جایگاه انسان در هستی،زیرساخت های خانواده فطری ،شناخت و دیدگاه صحیح فرد نسبت به خود ،شناخت و دیدگاه صحیح نسبت به ازدواج و تکالیف زن و مرد نسبت به ازدواج برای شرکت کنندگان ارایه دادند و در پایان به سوالات شرکت کنندگان در کارگاه در خصوص موضوعات مختلف در خصوص خانواده فطری توسط حجت‌الاسلام والمسلمین حسین افلاکیان پاسخ داده شد.

حجت الاسلام حسین افلاکیان

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − چهار =