کازرون میزبان نخستین کارگاه های تخصصی، منطقه ای، انجمن های ادبی غرب فارس

نخستین کارگاه تخصصی منطقه ای انجمن های ادبی غرب فارس به میزبانی شهرستان کازرون برگزار شد .

0 31

حسین فروزنده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون گفت : در این دوره تلاش شد علاوه بر محتوای غنی ، سایر امور رفاهی و آموزشی نیز از استاندارد بالایی برخوردار باشد.

نخستین کارگاه تخصصی منطقه غرب فارس به میزبانی شهرستان کازرون در روز چهارشنبه مورخ 25 آبان ماه 1401 در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون برگزار شد .
در نوبت صبح این کارگاه به مربیگری دکتر علی محمد محمودی و با موضوع جریان شناسی نظم و نثر فارسی از ساعت 10 صبح الی 15 و نوبت عصر با مربی گری دکتر کاظم دهقانیان فرد با موضوع دستور زبان فارسی برگزار گردید .
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون در این خصوص گفت : امروزه توزیع عادلانه آموزش های فرهنگی، هنری و ادبی در دستور کار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد و در همین راستا کارگاه تخصصی منطقه ای انجمن های ادبی غرب فارس به همت اداره کل ارشاد اسلامی فارس و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون با هدف بهره مندی ادب دوستان ، شاعران و نویسندگان شهرستان های این منطقه از اساتید مجرب استانی به میزبانی شهرستان کازرون آغاز گردید و امید است که این دوره 5 ماهه موجب ارتقای فنی شرکت کنندگان باشد .
حسین فروزنده افزود : در این دوره تلاش شد علاوه بر محتوای غنی ، سایر امور رفاهی و آموزشی نیز از استاندارد بالایی برخوردار باشد .
لازم به ذکر است بالغ بر سی نفر از ادب دوستان منطقه غرب فارس در این دوره حضور داشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =