کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات مربوط به مالیات برای چاپخانه‌ها برگزار می‌شود

این کارگاه برای مدیران چاپخانه‌ها و واحدهای وابسته از سوی معاونت فرهنگ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز 29 آبان‌ماه جاری از ساعت 10 تا 12 در سالن غزل تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس برگزار خواهد شد.

0 89

غلامرضا خوش‌اقبال، معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، دانش‌افزایی در حوزه های مرتبط با چاپ و واحدهای وابسته را از راهکارهای بالندگی و پیشرفت فرهنگ دانست و گفت: در راستای برگزاری رویدادهای آموزشی سراسری برای افزایش دانش پویش‌گران چاپ و کاهش هزینه‌های سربار، کارگاه آموزشی توسط اداره کل چاپ و نشر و اداره کل برنامه ریزی شده است. در این دوره آشنایی با قوانین و مقررات مربوط به مالیات نیاز بود که برای علاقمندان و هنرمندان و فرهیختگان چاپ استان فارس برگزار می‌شود.
خوش‌اقبال افزود: این کارگاه برای مدیران چاپخانه‌ها و واحدهای وابسته از سوی معاونت فرهنگی وزارت و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز 29 آبان‌ماه جاری از ساعت 10 تا 12 در سالن غزل تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس برگزار خواهد شد. امید است بتوانیم با برگزاری کارگاه های دانش افزایی برای همه ی حوزه های مرتبط با چاپ و صنایع وابسته با همکاری علاقمندان و به ویژه اتحادیه چاپخانه داران استان فارس رنگی دیگرگونه به دنیای زیبای چاپ استان فارس بدهیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − هفت =