برگزاری کارگاه‌ تخصصی «داستان و شعر» ویژه اهالی فرهنگ و ادب شرق استان فارس در جهرم

نخستین دوره از کارگاه‌های تخصصی منطقه‌ای ادبیِ شرق فارس ویژه‌ «داستان و شعر» در شهرستان جهرم برگزار شد.

0 22

محسن نعمت اللهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جهرم گفت: نخستین کارگاه‌های تخصصی منطقه‌ای ادبی شرق فارس ویژه‌ی داستان و شعر، با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس روز چهارشنبه ۱۸ آبان‌ماه ١۴٠١ در شهرستان جهرم برگزار شد.

نعمت اللهی افزود: این کارگاه ادبی شامل سرفصل‌های همچون «آشنایی با مکتب‌های ادبی» و «روایت در شعر و شاعری و زبان شعر» است که با حضور فرهنگ ورانی از شهرستان های شرق استان فارس به میزبانی جهرم با استقبال چشمگیر ادب دوستان برگزار شد .

وی با اشاره به اینکه شهرستان جهرم در راستای برگزاری این کارگاه ادبی میزبان علاقه‌مندان شعر و داستان از شهرستان‌های فسا، داراب و زرین‌دشت است، عنوان کرد: حضور در این کارگاه‌ها به صورت رایگان است.

نعمت اللهی خاطرنشان کرد: کارگاه داستان از ساعت ۱۰ تا ۱۴ و کارگاه شعر از ساعت ۱۵ تا ۱۹ روز چهارشنبه ۱۸ آبان‌ماه ١۴٠١ در  سالن انجمن‌های اداره‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جهرم برگزار شد.

وی اظهار کرد: اساتید این کارگاه‌ها نیز اساتید حوزه ادبیات از جمله دکتر سجاد ایران‌پور و دکتر عبدالرضا کوهمال جهرمی بودند.

وی بیان داشت؛ شهرستان جهرم سال‌هاست به واسطه‌ فعالیت خوب علاقه‌مندان داستان و شعر از پایگاه‌های مهم این رشته‌ها در سطح کشور به حساب می‌آید.

وی در پایان گفت؛ از همه‌ علاقه‌مندان به حضور در این کارگاه‌ها دعوت به‌عمل آمد و کارگاه آموزشی انجمن‌های ادبی در شهرستان جهرم با استقبال خوبی برگزار شد.

امیدواریم با حمایت‌های اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و مشارکت انجمن‌های ادبی و فرهنگی بتوانیم برنامه‌های بیشتری در زمینه‌های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی در آینده برگزار کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 11 =