آموزش هنر برای همه و شهرستان فراشبند

محمدی : طرح آموزش رایگان در مناطق کم برخوردار و محروم شهرستانهای کشور به گونه ای طراحی گردیده که هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری( فضای مجازی) اجرا می گردد، از مزایای این طرح ،رایگان بودن آن برای مردم شریف مناطق محروم کشور می باشد که شهرستان فراشبند نیز جزء این طرح قرار گرفته است.

0 27

مهدی محمدی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فراشبند ضمن بیان این خبرگفت : در راستای شعار تحول و عدالت محوری دولت سیزدهم و برنامه های وزیر و مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و دستیابی به هدف توسعه اقتصاد هنر و کسب و کارهای فرهنگی و هنری و صیانت از هنرهای ملی، بومی و محلی، طرح آموزش هنر برای همه ( طرح گسترش عدالت آموزش های فرهنگی و هنری) در سطح کشور و استان فارس اجرا می گردد.
محمدی تصریح کرد : طرح آموزش رایگان در مناطق کم برخوردار و محروم شهرستانهای کشور به گونه ای طراحی گردیده که هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری( فضای مجازی( اجرا می گردد، از مزایای این طرح ،رایگان بودن آن برای مردم شریف مناطق محروم کشور می باشد که شهرستان فراشبند نیز جزء این طرح قرار گرفته است.
وی افزود : این طرح شامل ۵۰ شاخه فرهنگی، هنری و رسانه ای است وعلاقه مندان از سن ۱۵ سال به بالا میتوانند در این طرح شرکت نمایند و برای کلیه شرکت کنندگان در پایان دوره گواهینامه صادر خواهد شد.جاماندگان از ادامه تحصیل در دوره متوسطه با شرکت در این دوره ها و پس از کسب مهارت لازم می توانند در آزمون های ادواری ثبت نام و شرکت نموده و در صورت قبولی، گواهینامه مهارتی دریافت نمایند و جهت اخذ دیپلم کار و دانش به وزارت آموزش و پرورش ارائه نمایند.
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی فراشبند اظهار کرد با تبلیغ واطلاع رسانی در فضای مجازی و همچنین مکاتبات انجام گرفته با فرمانداری ، بخشداری ها ، ادارات و ارگانهای شهرستان ، انتظار می رود این طرح با استقبال خوبی روبرو شود.
گفتنی است علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام در دوره های آموزشی از طریق سامانه” آموزش هنر برای همه” به نشانی(amoozesh.azmoonehonar.ir) اقدام نمایند. و در صورت وجود هرگونه مشکل یا سوال به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فراشبند مراجعه و یا با شماره تلفن 38757252 071 تماس حاصل نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − شش =