مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در گفتگو با بسیج: مردم با حضور پرشور در تشییع شهدای حرم، اتحاد و همبستگی ایران را به دنیا داد

قانعی در مراسم تشییع شهدای حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ، حضور پرشور در تشییع این شهدا را نماد ید واحد و اتحاد و همبستگی ملت ایران دانست که در شیراز به دنیا نشان داده شد.

0 35

حمید رضا قانعی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در حاشیه تشییع شهدای حرم حمله تروریستی اخیر در شیراز، در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج، با اشاره به این سخن شهید آوینی که گفت «در این عالم رازی است که جز به بهای خون فاش نمی‌شود»، اظهار داشت: اتفاقاتی که امروز با آن‌ مواجهیم، جنایات ددمنشانه گروه‌های تکفیری و داعشیان است که در حرم مطهر حضرت احمدبن موسی اتفاق افتاد و مردم ایران را داغدار کرد.
وی تاکید کرد: مردم با حضور پرشور خود در این مراسم، ید واحد خود را به دنیا نشان دادند و اعلام کردند که دشمن واقعی را تشخیص می‌دهند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، دشمن اصلی ملت بزرگ ایران را اسرائیل ، انگلیس و آمریکا عنوان و تصریح‌کرد: مردم ایران با حفظ اتحاد خود، دشمن را ناامید کرده و انتقام خون تک‌تک این شهدا را خواهد گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 3 =