حضور مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در اوز

سید رسول موسوی نژادیان، معاون امور هنری و سینمایی، غبدالصمد سلیمانی، مسئول امور شهرستان ها و علی ثابت، کارشناس امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در جلسه ای که در سرای زرنگار (خانه فرهنگ) شهر اوز برگزار شد در مورد مسائل و مشکلات هنرمندان این شهرستان بحث و تبادل نظر کردند.

0 19

معاون امور هنری و سینمایی، مسئول امور شهرستان ها و کارشناس امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در سفر به شهرستان اوز ضمن نشست و گفتگو با اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان از ساختمان خیرساز و در شرف بهره برداری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اوز بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اوز، سید رسول موسوی نژادیان، معاون امور هنری و سینمایی، غبدالصمد سلیمانی، مسئول امور شهرستان ها و علی ثابت، کارشناس امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در جلسه ای که در سرای زرنگار (خانه فرهنگ) شهر اوز برگزار شد در مورد مسائل و مشکلات هنرمندان این شهرستان بحث و تبادل نظر کردند.
در ابتدای جلسه فروغ هاشمی، مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اوز ضمن معرفی افراد حاضر در جلسه به تشریح فعالیت های صورت گرفته در حوزه ی فرهنگ و هنر این شهرستان پرداخت و از وجود 202 حافظ قرآن که 3 نفر از آنها نابینا هستند خبر داد. هاشمی در ادامه با یادآوری این موضوع که شهرستان اوز چندین بار تا مرحله ی نهایی اخذ پایتخت کتاب رسیده است و از مسئولین خواست که شهرستان اوز را با شهرستان های هم طراز خود مقایسه کنند.
در ادامه جلسه روح الله نجفی، کارشناس امور فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، احمد خضری، عبدالعزیز خضری، شریف بازرگانی، نازنین حبیبی، فاطمه کمال نژاد، فریبا برازنده، فریده ملتفت، فاطمه گل حقیقت، بلقیس نجم الدینی، میرهاشم ریاحی، احمد هرمی، گلی برازنده، سنا ملاحت و بهرام رفیعی به طرح دیدگاه های خود پرداختند.
در بخش پایانی این جلسه ابتدا سید رسول موسوی نژادیان، معاون امور فرهنگی و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس ضمن تشکر از برگزارکنندگان جلسه و تمجید از هنرمندان شهرستان اوز قول تجهیز ساختمان خیرساز خیرساز و در شرف بهره بردار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز از سوی اداره کل داد و سپس عبدالصمد سلیمانی و علی ثابت ضمن اظهار خشنودی از حضور در جمع هنرمندان اوز قول هرگونه مساعدت و همکاری دادند.
مسئولین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از این جلسه از اداره خیرساز فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین از موزه مردم شناسی اوز بازدید و این شهر را به مقصد شهرستان گراش به منظور انجام مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و کنونی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان ترک کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 17 =