معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد فارس قابلیت های فرهنگی-هنری دانشگاه آزاد اسلامی اوز را نمونه دانست

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس: خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز به گونه ای طراحی شده که همه زیرشاخه های مجموعه فرهنگ را به صورت یک جا در ساختار خود دارد.

0 35

سیدرسول موسوی نژادیان در دیدار از دانشگاه آزاد اسلامی اوز که توسط عبدالصمد سلمانی و علی ثابت، مدیر امور شهرستان ها و کارشناس فرهنگی و هنری اداره کل و فروغ هاشمی، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اوز همراهی می شد، بیان کرد:

تالار مجهز کف تئاتر خیام و سینما فردوسی از ویژگی های برجسته ای هستند که در این دانشگاه بوجود آمده اند.

وی خاطرنشان کرد:

برای رونق تئاتر و به ویژه جلب مخاطب برای سینما توصیه می کنم اقدام به انجام فعالیت های حاشیه ای فرهنگی نمایید به عنوان مثال وجود نگارخانه و یا پخش زنده آئین های هنری و فرهنگی می تواند به رونق دیگر مراکز هنری موجود دانشگاه کمک شایان داشته باشد.

عبدالصمد سلیمانی، مدیر امور شهرستان های معاونت امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد فارس، نیز طراحی و بکارگیری نام اندیشمندان در کنار صاحبان خیر را نوعی ابتکار و یک اقدام خلاقانه برشمرد و عنوان کرد:

دانشگاه آزاد اوز می تواند جایگاه مناسبی برای برپایی جشنواره های هنری و نمایشی باشد و قطعا مورد توجه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار می گیرد.

وی روحیه کارکنان دانشگاه را برگرفته از اندیشه، اعتقاد و تفکر فرهنگی-هنری برشمرد و خاطرنشان کرد:

وجود چنین ساختاری از دانشگاه قطعا تراوش اندیشه یک مجموعه عمومی می تواند باشد که در این جا پیاده شده است.

فروغ هاشمی، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اوز، نیز در رابطه با تعامل و همدلی اداره ارشاد با دانشگاه آزاد اوز و برنامه های متعدد صورت گرفته در چندین سال گذشته و اقدامات پیش رو مطالبی را بیان کرد.

مهمانان پس از بازدید از کلیه امکانات دانشگاه دقایقی در جمع رئیس و کارکنان دانشگاه شرکت کرده و به گفتگو پرداختند.

در این آئین عبدالعزیز خضری، پروانه پدرام، راضیه شمسی، آمنه روستا، شیما رحمان پور(رئیس، معاون، رئیس مرکز رشد، مدیران مالی و دبیرخانه) حضور داشتند که رئیس دانشگاه گزارشی از چگونگی شکل گیری دانشگاه ارائه داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − 9 =