معارفه سجاد فتحی، سرپرست فرهنگ و ارشاد گراش

آیین معارفه سجاد فتحی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گراش، برگزار شد.

0 157

صبح روز یکشنبه، دوم آبان ماه 1401 و با حضور سیدرسول موسوی نژادیان، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، صمد سلیمانی، مسوول امور شهرستان ها و دیگر معاونان فرمانداری، در دفتر سرپرست فرمانداری شهرستان گراش، آیین معارفه سجاد فتحی، سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، برگزار گردید.

در این رویداد، محمود طاهرزاده، سرپرست فرمانداری شهرستان گراش، ضمن خوشامدگویی به مهمانان از مرکز استان، و اعلام رضایت در این مدت چهارماه از سجاد فتحی، جوان گرایی دولت حاضر، در انتصابات مدیریتی را ارج نهاد و مطالبات مد نظر از جمله، ارتقای نمایندگی فرهنگ و ارشاد شهرستان به اداره، افزایش نیروی انسانی اداره و اتمام پروژه های نیمه تمام فرهنگی هنری در سطح شهرستان را ابراز کرد.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، با اشاره به حمایت های دولتی از شهرستان ها و ابراز اینکه فتحی، از جوانان خوشفکر مجموعه فرهنگ و ارشاد است، گفت: صدور مجوزها در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کاملا سامانه‌ای شده است و تاکید ما این است که تشکل‌ها، آموزشگاه‌ها و موسسات در شهرستان‌ها افزایش پیدا کند، از طرف دیگر با حداقل شرایط مجوز در شهرستان‌ها صادر می‌شود و یک مصوبه ۸۰ میلیون تومانی برای حمایت از جشنواره فیلم کل در نظر گرفته شده است و برنامه‌های دیگر مانند جشنواره نمایش را هم مدنظر داریم. اعتبارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مستقیما به موسسات پرداخت می‌شود و هر شهرستانی که سریع‌تر برنامه خود را ارائه کند در جذب بودجه موفق‌تر خواهد بود.

سجاد فتحی با تقدیر از زحمات مهدی آینه‌افروز، رییس پیشین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گراش، در مورد برنامه‌های خود گفت : نگاه ما این است که هنرمندان ولی نعمت‌های ما هستند‌. برنامه ما تقویت بخش خصوصی است و در این مدت دومین آموزشگاه خصوصی این بار در بخش هنرهای تجسمی راه‌ا‌ندازی شده است. تقویت همکاری و برگزاری برنامه‌های مشترک با شهرهای همجوار و تقویت هنرهای پایه با همکاری آموزش و پرورش از برنامه‌های آینده اداره است.

گفتنی است سجاد فتحی بعد از بازنشستگی مهدی آیینه‌افروز از چهار ماه پیش مسئولیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را عهده‌دار شد. وی متولد ۱۳۶۷ در نی‌ریز است و مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق دارد. او از مهر ۱۳۹۹ کارشناس فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گراش بوده است. مهدی آیینه‌افروز به دلیل مسافرت در این جلسه غایب بود و قرار شد در برنامه‌ای دیگر با حضور هنرمندان گراش از او تقدیر شود. بازدید از مراحل ساخت پلاتوی مجتمع فرهنگی هنری گراش و همچنین ساختمان در دست ساخت موسسه فرهنگی هنری هفت‌برکه بخش پایانی سفر معاون امور هنری به گراش بود.

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =