نهمین شب شعر پیامبر اعظم (ص) در گراش

به مناسبت هفته وحدت، نهمین دوره شب شعر پیامبر اعظم (ص) در گراش، برگزار شد.

0 46

نهمین دوره شب شعر پیامبر اعظم (ص) در روز 22 مهرماه 1401، همزمان با سالروز ولادت حضرت نبی اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان گراش، برگزار شد. در این رویداد که به همت موسسه فرهنگی هنری هفت برکه و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به انجام رسید، سرپرست فرمانداری، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، چند تن از مسوولین سپاه،نیروی انتظامی، ادارات و شاعرانی از خطه جنوب استان فارس، نیز حضور داشتند.

سجاد فتحی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گراش در ابتدای مراسم، ضمن خوشامدگویی به مسوولان و شاعران، ارادت خویش به مقام والای حضرت نبی اکرم (ص) را با خواندن چند بیت شعر ابراز کرد.

محمدعلی شامحمدی، مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری هفت برکه و دبیر برگزاری نهمین شب شعر پیامبر اعظم (ص) در ارتباط با این رویداد گفت: هدف از برگزاری این شب شعر، ترویج فرهنگ غنی نبوی و شناسایی شاعران جوان است.

این شب شعر، با سرایش اشعار دکتر عبدالرضا قیصری، عبدالرضا مفتوحی، هادی فردوسی، هاشم کرونی، راشد انصاری، شاعران مهمان از شهرستان های هم جوار و علی داوری فر و معصومه بهمنی از گراش و دیگر شاعران که سروده های خویش در مدح حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) را اجرا کردند، نورانی گردید.

گفتنی است، رویداد شب شعر پیامبر اعظم (ص) که اکنون نهمین دوره خود را پشت سر گذاشت، به منظور تحکیم وحدت، خصوصا در خطه جنوب استان فارس که مسلمانان اهل تشیع و تسنن در کنار یکدیگر زندگی می کنند، برگزار می گردد و هرساله، بهتر از سال قبل و با قدرت بیشتری به کار خویش ادامه می دهد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × دو =