قاب ستارگان در گراش

نمایشگاه عکس های علی افشار، عکاس بازی های فوتبال قطر، در گراش برگزار می شود.

0 35

در آستانه‌ی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ در قطر، علی افشار، عکاس حرفه ایی ورزشی که از یک سال پیش در این کشور ساکن است، تصمیم به نمایش عکس‌هایش از مسابقات فوتبال این کشور در گراش گرفته است. آیین آغازین نمایشگاه علی افشار، با عنوان “قاب ستارگان”، در روز دوشنبه 18 مهر 1401 با حضور سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس شورای اسلامی شهر، رییس سازمان ورزش و جوانان شهرستان گراش، رییس هیات فوتبال لارستان و هنردوستان در نگارخانه ” اُ” برگزار گردید.

سجاد فتحی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گراش، ضمن خوشامدگویی به حاضران و تشکر از برگزار کنندگان این نمایشگاه گفت: در بیشتر شهرهای استان فارس، کمتر نمایشگاه عکاسی برگزار می گردد حال آنکه در گراش، شاهد برپایی حداقل سه نمایشگاه عکس در طول سال هستیم.

علی افشار، عکاس آثار نمایشگاه نیز گفت: بخشی از عکس‌های انتخاب‌شده مربوط به «لیگ ستارگان قطر» در سال گذشته و امسال است که تاکنون هفت هفته‌اش برگزار شده است. تعدادی از عکس‌ها هم از مسابقات جام امیر قطر که در واقع جام حذفی این کشور است برداشته شده است. عکس‌هایی هم از مسابقات دیگر در کشور قطر برای نمایشگاه انتخاب شده است، از جمله یک بازی دوستانه بین تیم ملی ایران و الجزایر و یک بازی تیم ملی کرواسی در مسابقات دوستانه چهارجانبه که در قطر برگزار شد. چند عکس هم از جام سوپر لوسیل انتخاب شده است. برای افتتاح رسمی ورزشگاه لوسیل که فینال جام جهانی در آن برگزار می‌شود نیز یک بازی بین تیم الهلال، قهرمان لیگ عربستان، و تیم الزمالک، قهرمان لیگ مصر برگزار شد.

گفتنی است این نمایشگاه، نخستین نمایشگاه عکس های ورزشی در شهرستان گراش است که شامل چهار بخش از جمله بازیکنان مطرح حاضر در لیگ ستارگان، عکس های هنری فوتبالی، فان، یک مجموعه عکس جذاب فوتبالی می باشد و از دوشنبه 18 مهر تا جمعه 22 مهر در نگارخانه ” اُ ” کنار سینما فرهنگ دایر می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 2 =