با حضور نماینده جهرم در مجلس شورای اسلامی از پوستر چهارمین جشنواره شهرستانی گهرم رونمایی شد.

0 73
از پوستر چهارمین جشنواره‌ی تئاتر گهرم با حضور پیشکسوتان و  اهالی نمایش شهرستان جهرم و همچنین دکتر محمدرضا رضایی نماینده مردم شهرستان‌های جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی، مهندس شعبانی معاونت استاندار و فرماندار ویژه، محسن نعمت‌اللهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  و قدرت‌الله امین‌پور رییس انجمن نمایش شهرستان جهرم در محل این اداره رونمایی شد.

حامد افسر دبیر این دوره از جشنواره با اعلام اینکه در این دوره شاهد رشد کمی و کیفی گروه‌های شرکت‌کننده در جشنواره خواهیم بود افزود: امیدواریم بتوانیم این دوره نیز با برگزاری یک اختتامیه باشکوه اوقات دلنشینی را برای اهالی تئاتر رقم بزنیم.

محسن نعمت‌اللهی نیز با بیان اینکه وضعیت تئاتر شهرستان جهرم نسبت به چند سال اخیر رشد چشمگیری داشته است گفت: خوشبختانه در شش ماه گذشته شاهد اجرای چند نمایش در سطح شهرستان و همچنین برگزاری چندین کارگاه بودیم که نشان از رونق تئاتر در جهرم دارد.

وی ضمن تشکر از اهالی نمایش شهرستان ابراز امیدواری کرد که در آینده نه چندان دور شاهد درخشش گروه‌های نمایشی  جهرم در سطح استان باشیم. در پایان این مراسم نماینده شهرستان جهرم با همراهی معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم به بازدید از سالن فردوسی جهت تصمیماتی در خصوص رفع نواقص این سالن پرداختند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 3 =