برگزاری اختتامیه اولین جشنواره نمایشنامه خوانی صحنه در کازرون

ر این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره زنده یاد حاج محمد مرحمتی از مدیران پیشکسوت عرصه فرهنگ و هنر استان فارس و شهرستان کازرون از برگزیدگان این جشنواره با اهدای تندیس و هدایای نقدی تجلیل به عمل آمد

0 53

مراسم اختتامیه اولین جشنواره نمایشنامه خوانی با حضور حجت الاسلام والمسلمین صباحی امام جمعه ، هادی صنعتی سرپرست معاونت سیاسی فرمانداری ، حسین فروزنده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان و گروه های نمایشی در محل تالار مردانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون برگزار شد . در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره زنده یاد حاج محمد مرحمتی از مدیران پیشکسوت عرصه فرهنگ و هنر استان فارس و شهرستان کازرون از برگزیدگان این جشنواره با اهدای تندیس و هدایای نقدی تجلیل به عمل آمد . در ذیل اسامی برگزیدگان جشنواره اعلام می دارد :

اثر برگزیده ی بخش مردمی جشنواره ی نمایشنامه خوانی صحنه
کاندید ها”نمایش مکبث (نازنین سرکار)*نمایش تک گویی(محمد غفاری)*نمایش اسلحه پدری (محمد سبکروح)*نمایش روزنحس(علیرضا ربانی زاده)*نمایش بازیگر تراژدی علی رغم میل خود(سمیه ناصری)*نمایش مزار شریف(حسن مظلوم رضایی)
اثر برگزیده از نگاه مخاطبان جشنواره :
دبیرخانه ی جشنواره با استناد بر آراء مردمی ، با اهدا تندیس جشنواره ، لوح سپاس و مبلغ 500 هزار تومان هدیه ی نقدی جایزه ی اثر برگزیده از نگاه مخاطبان را مشترک به نمایش های اسلحه پدری(محمد سبکروح)-روز نحس(علیرضا ربانی زاده) تقدیم می دارد .

اثر برگزیده از نگاه منتقد جشنواره بر اساس برآینده نظرات جلسات نقد و بررسی جشنواره
تقدیر-از نمایش مکبث به کارگردانی سرکار خانم نازنین سرکار
اثر برگزیده از نگاه داور منتقد جشنواره :
کاندید ها”نمایش اسلحه پدری (محمد سبکروح)*روز نحس(علیرضا ربانی زاده)*کوررنگی(عرفان راستی)
دبیرخانه ی جشنواره با استناد بر رای منتقد جشنواره ، با اهدا تندیس جشنواره ، لوح سپاس و مبلغ 500 هزار تومان هدیه ی نقدی جایزه ی اثر برگزیده از نگاه منتقد جشنواره را به نمایش روز نحس (علیرضا ربانی زاده) تقدیم می دارد .

بخش طراحی پوستر و برشور:
کاندیداها : علیرضا بازیار(مضرات دخانیات)*سمیه ناصری(بازیگر تراژدی علی رغم میل خود)*هادی توحیدیان(اسلحه پدری)علیرضا بازیار (تک گویی)*زهرا میرشکاری(قوی تر)

مقام برتر :
هیئت داوران در این بخش با اهداء تندیس جشنواره ، لوح سپاس و مبلغ 500 هزار تومان هدیه ی نقدی مقام برتر طراحی برشور و پوستر جشنواره را به آقای هادی توحیدیان بخاطر نمایش اسلحه پدری تقدیم می دارد .

بخش موسیقی و افکت :
کاندیداها : ندارد

مقام برتر :
هیئت داوران در این بخش با اهداء تندیس جشنواره ، لوح سپاس و هدیه نقدی به مبلغ 500 انتخاب خود را در بخش موسیقی و انتخاب افکت به جناب آقای علی اکبر اصلاح پذیر بخاطر نمایش اسلحه پدری تقدیم می دارد .

بخش نقش خوان زن :
کاندیدها : فاطمه دهقانی(مزار شریف)*فاطمه امیر زاده و نگین نوروزی(روز نحس)*حدیث مبشری (کوررنگی)*راحله کارگر(خیجو)*هلیا بیضایی(بازیگر تراژادی علی رغم میل خود)*زهرا میرشکاری(قوی تر)*هانیه زاهدی(اسلحه پدری)

تقدیر :
هیئت داوران در این بخش با اهداء لوح سپاس و مبلغ 300 هزار تومان جایزه ی نقدی از سرکار خانم فاطمه امیرزاده به خاطر خوانش در نمایش روز نحس تقدیر به عمل می آورد .
مقام سوم:
هیئت داوران در این بخش با اهداء لوح سپاس و هدیه نقدی به مبلغ 400 هزار تومان مقام سوم نقش خوانی زن جشنواره را به
سرکارخانم فاطمه دهقانی به خاطر خوانش در نمایش مزار شریف تقدیم می دارد .
مقام دوم:
هیئت داوران در این بخش با اهداء لوح سپاس و هدیه نقدی به مبلغ 600 هزار تومان مقام دوم نقش خوانی زن جشنواره را به
سرکار خانم حدیث مبشری به خاطر خوانش در نمایش کوررنگی تقدیم می دارد .
مقام اول:
هیئت داوران در این بخش با اهداء تندیس جشنواره ، لوح سپاس و هدیه نقدی به مبلغ یک میلیون تومان مقام اول نقش خوانی زن جشنواره را به سرکار خانم هانیه زاهدی به خاطر خوانش در نمایش اسلحه پدری تقدیم می دارد

نقش خوان مرد:
کاندیداها : سید عباس موسوی(مزارشریف)*محمد علی غفاری(تک گویی)*عباس مرحمتی(مضرات دخانیات)*میلاد شهابی امیر نصیری سعید راسخی پور(روز نحس)
تقدیر :
هیئت داوران در این بخش با اهداء لوح سپاس و مبلغ 300 هزار تومان جایزه ی نقدی از جناب آقای سید عباس موسوی به خاطر خوانش در نمایش مزار شریف تقدیر به عمل می آورد .
مقام سوم:
هیئت داوران در این بخش با اهداء لوح سپاس و هدیه نقدی به مبلغ 400 هزار تومان مقام سوم نقش خوانی مرد جشنواره را به
جناب آقای میلادشهابی به خاطر خوانش در نمایش روز نحس تقدیم می دارد .

مقام دوم:
هیئت داوران در این بخش با اهداء لوح سپاس و هدیه نقدی به مبلغ 600 هزار تومان مقام دوم نقش خوانی مرد جشنواره را به
جناب آقای سعید راسخی پور به خاطر خوانش در نمایش روز نحس تقدیم می دارد .

مقام اول:
هیئت داوران در این بخش با اهداء تندیس جشنواره ، لوح سپاس و هدیه نقدی به مبلغ یک میلیون تومان مقام اول نقش خوانی مرد جشنواره را به جناب آقای امیر نصیری به خاطر خوانش در نمایش روز نحس تقدیم می دارد .

کارگردانی:
کاندیدها : حسن مظلوم رضایی(مزار شریف)*علیرضا ربانی زاده(روز نحس)*اردلان دهقانی(خیجو)*سمیه ناصری (بازیگر تراژدی علی رغم میل خود)*زهرا میرشکاری(قوی تر)*محمد سبکروح(اسلحه پدری)*محمد علی غفاری(تک گویی)

تقدیر :
هیئت داوران در این بخش با اهداء لوح سپاس و مبلغ 300 هزار تومان جایزه ی نقدی از جناب آقای حسن مظلوم رضایی به خاطر کارگردانی نمایشنامه خوانی نمایش مزار شریف تقدیر به عمل می آورد .
مقام سوم:
هیئت داوران در این بخش با اهداء لوح سپاس و هدیه نقدی به مبلغ 400 هزار تومان مقام سوم کارگردانی جشنواره را به
سرکار خانم زهرا میرشکاری به خاطر کارگردانی نمایشنامه خوانی نمایش قوی تر تقدیم می دارد .
مقام دوم:
هیئت داوران در این بخش با اهداء لوح سپاس و هدیه نقدی به مبلغ 600 هزار تومان مقام دوم کارگردانی جشنواره را به
جناب آقای محمد علی غفاری به خاطر کارگردانی نمایشنامه خوانی نمایش تک گویی تقدیم می دارد .
مقام اول:
هیئت داوران در این بخش با اهداء تندیس جشنواره ، لوح سپاس و هدیه نقدی به مبلغ یک میلیون تومان مقام اول کارگردانی جشنواره را به جناب آقای علیرضا ربانی زاده به خاطر کارگردانی نمایشنامه خوانی نمایش روز نحس تقدیم می دارد .

 

برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره نمایشنامه خوانی
برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره نمایشنامه خوانی
برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره نمایشنامه خوانی
برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره نمایشنامه خوانی
برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره نمایشنامه خوانی
برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره نمایشنامه خوانی

برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره نمایشنامه خوانی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =