زمینه‌های همکاری فرهنگ و ارشاد و دانشگاه فرهنگیان بررسی شد

حمیدرضا قانعی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس به همراه غلامرضا خوش‌اقبال، معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای و سید رسول موسوی‌نژادیان، معاون امور هنری و سینمایی این اداره به دیدار کورش زارع شیبانی، سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان فارس رفتند و با وی و معاونین فرهنگی و آموزشی این دانشگاه به گفتگو نشستند.

0 48

قانعی در این دیدار گفت: بر ماست تا با هم‌افزایی، امید را در میان جامعه جوان گسترش دهیم تا کشورمان را در راه بالندگی و شکوفایی، یاری رسانیم.
وی ادامه داد: امروزه، جامعه جهانی با گذر از دانش‌بنیان‌ها، پا در گذرگاه فرهنگ‌بنیان گذاشته است؛ پس نباید در این گذر، از جامعه جهانی عقب بمانیم. این خود نیازمند آن است تا با یاری دستگاه‌های فرهنگی، دانشگاهی و اجتماعی و حضور اندیشمندان، به الگویی متناسب دست یابیم.
کورش زارع شیبانی نیز در این دیدار با تأکید بر همراهی هر دو دستگاه گفت: آموزش و پرورش، تنها دستگاهی است که همه رخدادها و رویدادها خوب و بد جامعه ریشه در آن دارد و از سوی دیگر، ریشه این نهاد در دانشگاه فرهنگیان و پرورش معلمانی است که پرورش‌دهنده جامعه هستند.
گفتنی است در این دیدار، زمینه‌های همکاری به ویژه بسترهای فرهنگی و هنری بررسی شد تا در آینده این دو دستگاه بیش از پیش بتوانند با یکدیگر همکاری داشته باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − هشت =