تجلیل از پیشکسوتان قرآنی و شهدای امنیت در مسابقات «مدهامتان»

تشریح جزئیات مرحله کشوری پانزدهمین دوره مسابقات قرآن «مدهامتان» در شیراز:با حضور اساتید و پیشکسوتان قرآنی بین‌المللی، آیین تجلیل از پیشکسوتان و خانواده شهدای مدافع امنیت در این مسابقات برگزار می شود.

0 50

مرحله کشوری پانزدهمین دوره مسابقات قرآنی «مدهامتان» در شیراز

در این مسابقات شاهد رقابت قرآنی اعضای کانون‌های مساجد هستیم و شیراز میزبان حافظان و قاریان و افراد مانوس با قرآن خواهد بود. میزبانی شیراز برای مسابقات قرآنی مدهامتان فرصتی برای ایجاد رایحه خوش معنوی و انس با قرآن کریم و حضور جوانان و نوجوانان برای ارتباط معنوی با قرآن است.

مدهامتان این دوره با میزبانی شیراز و با حضور داوران بین‌المللی و ملی برگزار می‌شود و افتتاحیه مسابقات فردا در مسجد نصیرالملک با حضور حمید مجیدی‌مهر، دبیر ستاد عالی مسابقات قرآن کشور و رئیس مرکز علوم قرآنی اوقاف برگزار خواهد شد و در این مراسم از پیشکسوتان قرآنی و خانواده شهدای امنیت تجلیل خواهد شد که زمان برگزاری مسابقات مذکور روزهای چهارشنبه و پنج شنبه، ۱۳ و ۱۴ مهرماه و مکان آن حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) است و مسابقات بخش بانوان در دارالذکر خواهد بود‌.

مسابقات مذکور از ساعت ۱۰:۳۰ روز چهارشنبه، ۱۳ مهرماه آغاز می‌شود و این رقابت‌ها تا ظهر پنج‌شنبه، ۱۴ مهرماه ادامه خواهد داشت و در نهایت اختتامیه آن ساعت ۱۵:۳۰ در حرم مطهر شاهچراغ(ع) برگزار خواهد شد.

استاد سلیمی از اساتید برجسته قرآنی و رئیس کانون مساجد کشور و استاندار فارس و امام جمعه شیراز و .‌‌..‌ میهمانان مراسم اختتامیه خواهند بود و این مرحله، مرحله کشوری مدهامتان است که فرصت رقابت قرآنی حدود ۱۵۰ نفر را فراهم می‌کند و در رده زیر و بالای ۱۶ سال هستند و برای مخاطبان بالای ۳۰ سال امکان شرکت فراهم نیست.

محوریت این مسابقات قرآنی نوجوانان و جوانان مسجدی می باشد و فرصت حضور نخبگان قرآنی نیز فراهم شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − چهارده =