نمایشگاه دهمین سوگواره عکس عاشورایی گراش

نمایشگاه دهمین سوگواره عکس عاشورایی گراش، این بار با حضور ۲۱ عکاس آغاز شد.

0 122

دهمین نمایشگاه سوگواره عکس عاشورایی، با حضور مهدی آیینه افروز رییس پیشین و  سجاد فتحی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گراش، و جمعی از هنرمندان شهرستان، در روز پنجشنبه 31 شهریور ماه آغاز شد.

در آیین آغازین این نمایشگاه، فتحی گفت: این که این سوگواره، دهمین سال برگزاری خویش را پشت سر می گذارد، نشان از وجود استحکام و پربار بودن این رویداد هنری دارد که امید است تا با پشتیبانی از آن، بتوان در سال های پیش رو، شاهد اوج و پیشرفت بیشتر آن و حتی برگزاری در سطح استان بود.

مجید افشار، دبیر دهمین سوگواره عکس عاشورایی گراش گفت: امسال نسبت به سال‌های گذشته استقبال خوبی شده بود و کیفیت عکس‌ها هم خیلی بهتر بود، اما همچنان عکاسان گراش برای سوژه‌یابی با مشکل مواجه هستند که امیدواریم روی این بخش هم بیشتر کار شود تا در آینده بتوانیم شاهد عکس‌های بهتری از این عکاسان جوان باشیم و در نظر داریم که برای شرکت کنندگان طبق روال سال‌های قبل کارگاه‌هایی با موضوعات مختلف از جمله سوژه‌یابی، کادربندی هم برگزار کنیم که به پیشرفت شرکت‌کنندگان کمک کند.

مصطفی رحمانی، یسنا یزدان‌پناه و جواد آب‌افکن سه داور این سوگواره هستند که از بین ۲۶۵ عکس ارسال شده برای دهمین سوگواره عکس عاشورایی ۳۰ عکس برای نمایش در نگارخانه انتخاب کردند.

گفتنی است نمایشگاه عکس عاشورایی به مدت ۵ شب از ۳۱ شهریور تا ۴ مهرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۷ تا ۲۲ در نگارخانه اُ کنار سینما فرهنگ گراش برگزار گردیده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − یک =