گروه «میم» جایزه جشنواره دفنوازی را ربود

مقام سوم گروه نوازی دهمین دوره جشنواره دفنوازی، دف_نوای_رحمت کردستان به گروه *میم* از شیراز رسید.

0 152

گروه میم به سرپرستی مصیب میردادی که فعالیت خود را با محوریت تولید آثار و شرکت در فستیوال ها در اسفند ماه ۱۴۰۰ آغاز کرده بود توانست با اولین فعالیت خود به این عنوان مهم در گروه های برتر کشوری و اولین گروه دارای عنوان از استان های جنوبی کشور دست پیدا کند.

این جشنواره با عنوان دف_نوای_رحمت در دهمین دوره خود، با داوری اساتید برجسته موسیقی(استاد بیژن کامکار، استاد مسعود حبیبی، استاد هادی منتظری، استاد احمد خاک طینت و استاد آغه غوثی) آغاز به کار کرد و بیش از ۷۰ گروه دفنوازی برتر از نقاط مختلف کشور به این دوره از مسابقات راه پیدا کردند که گروه میم از استان فارس شهر شیراز توانست افتخار کسب عنوان سومی را از آن خود کند.

لازم به ذکر است که گروه میم اولین گروه دفنوازی شهر شیراز می باشد که عنوان دار این مسابقات شده‌ و در تاریخ دفنوازان شهر شیراز این افتخار بعد از ده دوره متوالی برگزاری این مسابقات کسب گردیده‌ است.

گروه میم علاوه بر کسب این عنوان دارای نوازندگان برجسته و شاخص این ساز می باشند که در ادوار مختلف فستیوال های معتبر کشوری حضور پیدا کردند. همچنین مصیب میردادی، سرپرست این گروه نیز دارای ۶ عنوان برتر کشور در فستیوال های دفنوازی معتبر کشوری از جمله *موسیقی ملی جوان*نوای وحدت*و تکنوازان کشور می باشد..

اعضای این گروه را مصیب میردادی، فربد گرگین، نیما ثابت، امیر قزوینه، مینا حسینی و صبا شفیعی تشکیل می دهند.

گروه «میم» جایزه جشنواره دفنوازی را ربود
گروه «میم» جایزه جشنواره دفنوازی را ربود

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − یازده =