نشست رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیر موسسه مردمی مجنا در مرودشت

مهدی رنجبر طی جلسه ای با مدیر موسسه مردمی مجنای مرودشت دیدار و گفتگو کرد

0 39

مهدی رنجبر رئیس این اداره طی نشستی با محمد جواد مردانی مدیر، الهه نجفی مسئول آموزش و نیلوفر نجفی دبیر گروه موسسه مردمی مجنا دیدار و گفتگو کرد.
در این نشست مهدی رنجبر فعالیت گروه مجنا را خداپسندانه دانست و گفت: فعالیت های خیر خواهانه بایستی به یک فرهنگ تبدیل شود زیرا از این طریق می توان به خانواده های کم درآمد و آسیب دیده کمک های بسیار انجام داد.
ایشان گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی می تواند با فرهنگ سازی در این زمینه این گروه را حمایت نموده و با دعوت از نمایندگان گروه مجنا در برنامه های فرهنگی هنری و صحبت با اهالی فرهنگ و هنر و مخاطبین این گروه را در جمع اوری کمک های مومنانه و خیرخوانه یاری نماید.
در این جلسه محمد جواد مردانی مدیر موسسه مردمی مجنا گزارشی از فعالیت های این موسسه را ارائه داد و گفت: این موسسه توانسته است فعالت های متعدی از قبیل ساخت مدرسه، کمک به خانواده های نیازمندان، ساخت مسکن، تهییه جهیزیه برای زوجین را از طریق دریافت کمک های افراد خیر خواه انجام دهد.
وی گفت: برنامه های فرهنگی و هنری که در سطح شهرستان برگزار می شود می تواند محل خوب و مناسبی جهت فرهنگ سازی و دریافت کمک های خیرخواهانه باشد که ما از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست داریم تا نمایندگاه موسسه ما در این برنامه ها حضور یافته و با گذاشتن میز معرفی فعالیت های موسسه در جهت دریافت این کمک ها اقدام نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + 18 =