راهیابی فیلم کوتاه “حدس فروشنده” از شیراز به جشنواره فیلم‌های ورزشی

فیلم کوتاه "حدس فروشنده" به کارگردانی زهیر سقاچی و تهیه کنندگی محسن دانشور بیری از شیراز به بخش مسابقه کوتاه داستانی سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم‌های ورزشی ایران،راه یافت.

0 92

این فیلم کوتاه که پیش از این در دومین دوره جشنواره ملی”آسمان”موفق به دریافت لوح و تندیس کارگردانی و در دهمین دوره جشنواره منطقه ای “فیلم کوتاه شیراز”برنده “جایزه ویژه هیئت داوران” و “جایزه بخش آسیب های اجتماعی” شده بود این بار موفق به حضور در سیزدهمین دوره جشنواره فیلم‌های ورزشی ایرانی در بخش فیلم کوتاه داستانی شد.
محسن دانشور بیری ” تهیه کننده و مشاورکارگردان” این فیلم کوتاه راجع به فضای کار گفت:
جهان حدس فروشنده روایتگر آسیب هایی است که از روابط مافیایی در حوزه های کلان سازمانی و ایجاد شده و تا نازل ترین مقامِ یک شرکت خصوصی رسوخ کرده است که تبعات منفی آن، در ابتدا خانواده و سپس در سطح وسیعتر جامعه را دربرمیگیرد.

درادامه سقاچی کارگردان اثر افزود: در این جهان موردنظر، روابط بعنوان عامل اصلی، ضوابط را کنار زده و ایجاد مفسده می کند.
حدس فروشنده قصه تنخواه گردان شرکتی تبلیغاتی است که با هماهنگی مالک شرکت قصد دارد ضایعات و اسقاطی های مربوط به شرکت را به دلال ضایعاتی بفروشد که با ممانعت مدیر داخلی شرکت مواجه می شود.
عوامل فیلم عبارتند از:

کارگردان:زهیر سقاچی
تهیه کننده: محسن دانشور بیری/ وحید سعیدی
نویسنده: مجتبی رنجبر

مشاورکارگردان و بازنویس فیلمنامه:محسن دانشور بیری/
برنامه ریز: قاسمعلی عابدی_سیما اکبری/
دستیارکارگردان: مهدی دانشوربیریفاطمه شاپورجانیعلیرضا دلاور اردکانی/ عکاس:محمدحسین فلاح زاده/منشی صحنه:زینب مظفری/آهنگساز:محسن فلاح زاده_الهام زارعی/صدابردار: مجتبی عزت حقیقی/ فیمبردار: مسعود احمدی/اصلاح رنگ و نور: شیماپورسهم الدین/طراح صحنه و لباس: مجتبی رنجبر/ مدیرتولید:علی اصغر زارع/گریم:مریم (گندم) دهقانی/مجری گریم: سحرکارگر فراغه/تدوین و صداگذاری:محسن دانشور بیری/ دستیار تدوین و پشتیبانی فنی: امیررضا دانشور بیری
روابط عمومی: عباس ستایش گو

در این فیلم مجتبی رنجبر، طاهره شریفی، وحید سعیدی، یونس شمس،ناهید همتی ، هستی کرمی و سیدجواد زیتونی به ایفای نقش می پردازند.
جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم‌ و تلویزیون ورزشی است که به منظور رقابت بین فیلم‌سازان، برنامه‌سازان، کشف استعدادهای جوان و معرفی چهره‌های خلاق برگزار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + 5 =