دبیرخانه دائمی شب شعر غدیر در نی ریز آغاز به کار کرد.

در راستای تعمیق فرهنگ دینی، تکریم اهل بیت علیهم السلام و ترویج سیره ی علوی دبیرخانه دائمی شب شعر غدیر خم پس از جلسه ای که با حضور فرماندار ،ادارات فرهنگی و جمعی از شاعران برگزار شد،در نی ریز آغاز به کار نمود.

0 87

دبیرخانه دائمی شب شعر غدیر در نی ریز آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نی ریز؛ در راستای تعمیق فرهنگ دینی، تکریم اهل بیت علیهم السلام و ترویج سیره ی علوی دبیرخانه دائمی شب شعر غدیر خم پس از جلسه ای که با حضور فرماندار ،ادارات فرهنگی و جمعی از شاعران برگزار شد،در نی ریز آغاز به کار نمود.

مختار یوسفی فرماندار نی ریز در جلسه هماهنگی برنامه های غدیر، غدیر را یکی از وقایع مهم تاریخ اسلام و ایران برشمرد و اجرای چنین برنامه هایی با طرح های نو و ابتکاری را عامل جذب نسل جوان به سمت برنامه‌ های فرهنگی مفید عنوان نمودند.

شایان ذکر است انجمن های ادبی وابسته به اداره فرهنگ وارشاد اسلامی در ادامه برگزاری شب های شعر اهل بیت علیهم السلام، شب شعر بزرگ عاشورا، نسیم کرامت و ملکوت هشتم، برای اولین بار در نی ریز اقدام به راه اندازی اولین دبیرخانه شب شعر” خم خانه غدیر” با مدیریت و مسؤلیت محمدجلال رنجبر نموده است.

شاعران و علاقمندان می توانند اشعار خود را با محورهای غدیر در آینه اسلام، ولایت و امامت، عدالتخواهی، سیره ی اخلاقی و سبک زندگی امیرالمؤمنین علی علیه السلام در قالب دوبیتی، رباعی، سه گانی به صورت تایپ شده به شماره ۰۹۹۱۷۴۷۱۲۳۰در واتساپ ارسال نمایند.

آخرین مهلت ارسال آثار ۲۹ تیرماه تعیین و هر شاعر مجاز به ارسال ۲ اثر می باشد. ضمنا اولین شب شعر غدیر ۲ مرداد ساعت ۸:۳۰ شب در محل سالن آمفی تئاتر واقع در بلوار سرداران نی ریز برگزار می گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + هجده =