ابراز همدردی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت با خانواده های مرحوم وحید اسلامی و مرحوم احمد قلی زارع

مهدی رنجبر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت طی دیداری با خانواده های مرحوم اسلامی و زارع ابراز همدردی کرد

0 33

مهدی رنجبر رئیس این اداره به همراه جمعی از هنرمندان با حضور در منزل مرحوم وحید اسلامی کارگردان، منتقد و روزنامه نگار و مرحوم احمد قلی زارع شاعر با خانواده این دو هنرمند فقید ابراز همدردی کرد.
مهدی رنجبر ضمن ابراز تاسف و تاثر از فقدان این دو هنرمندگفت: بدون شک این دو هنرمند ارزشمند در  دوران حیات خود خدمات فرهنگی هنری شایانی به جامعه داشته اند که ستودنی و قابل تقدیر است.
وی گفت: مرحوم اسلامی از کارگردانان ، منتقدان و روزنامه نگاران مهم و مطرح کشوری بودندکه با ساخت فیلم های سینمایی متعدد و حضور در محافل نقد فیلم و قلم زدن در نشریات مهم از افتخارات فرهنگی هنری این شهرستان محسوب می شدند و مرحوم زارع نیز از یکی شاعران متشرع، متواضع، متخلق و مردمی بودند که دیوان اشعار وی تنها یادگار بجا مانده از ایشان است و امروز فقدان این دو عزیز غم و اندوه اصحاب فرهنگ هنر و رسانه شهرستان را بدنبال داشته است.
رنجبر بار دیگر به نمایندگی از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه این مصیبت جانسوز را به خانواده این دو هنرمند فقید تسلیت عرض نمود و از درگاه ایزد منان برای این دو عزیز غفران، آمرزش و برای بازماندگان صبر و سلامتی آرزو کرد.
مرحوم وحید اسلامی و مرحوم احمد قلی زارع در روزهای گذشته دار فانی را وداع گفته به لقاءالله پیوستند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =