پیام تسلیت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت در پی درگذشت هنرمند فرهیخته زنده یاد وحید اسلامی

فعالیت فرهنگی هنری زنده یاد اسلامی در عرصه سینما و روزنامه نگاری در اذهان تک تک هنردوستان به یادگار خواهد ماند

0 82

مهدی رنجبر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت در پیامی درگذشت وحید اسلامی کارگردان، منتقد و روزنامه‌نگار مرودشتی را تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون
خبر ناگوار درگذشت کارگردان، منتقد و روزنامه نگار گرامی جناب آقای وحید اسلامی از هنرمندان بنام شهرستان مرودشت باعث تاسف و تاثر خاطر اصحاب فرهنگ، هنر ورسانه گردید. فعالیت فرهنگی هنری این بزرگوار در عرصه سینما و روزنامه نگاری در اذهان تک تک هنردوستان به یادگار خواهد ماند.
اینجانب درگذشت این هنرمند گرانقدر را به خانواده محترم ایشان واصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه شهرستان مرودشت تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان برای آن فقید سعید، غفران الهی و رحمت بی کران و برای بازماندگان اجر و صبر جمیل، شکیبایی و طول عمر همراه با سلامتی خواهانم.
وحید اسلامی کارگردان، منتقد و روزنامه‌نگار مرودشتی روز پنجشنبه ۹ تیرماه در سن ۴۴ سالگی به دلیل ایست قلبی در بیمارستان مرودشت دارفانی را وداع گفت.
اسلامی در کارنامه کاری خود ساخت فیلم سینمایی «دزادان خیابان جردن» را در سال ۱۳۸۹ داشته و فیلم‌های کوتاه، نیمه‌بلند، بلند و مستند «مرثیه یک رویا»، «رولت ایرانی»، «درخت رویاها»، «آزادی یا مرگ»، «در جستجوی سوپر استار»، «خود + کشی»، و «زخم شهر» را نیز ساخته بود.
او که مدرک کارشناسی خبرنگاری داشت، در هفته‌نامه سینما، خبرگزاری ایرنا و روزنامه‌های جام‌جم، شرق، ایران و نشاط نیز فعالیت رسانه‌ای می‌کرد و در شورای مرکزی انجمن منتقدان و نویسندگان سینما نیز عضویت داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + نوزده =