افتتاح اولین استودیو مجازی کاکایی فیلم در لامرد

اولین استودیوی صدا و تصویر مجازی با تمام تجهیزات به روز دنیا در شرکت کاکایی فیلم لامرد افتتاح شد.

0 62

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی لامرد ، با حضور عبدالحسین واعظ زاده و محمود درخشان کارشناس و مسئول انجمن موسیقی شهرستان و تنی چند از هنرمندان حوزه عکس و تصویربرداری، اولین استودیوی صدا و تصویر مجازی با تمام تجهیزات به روز دنیا در شرکت کاکایی فیلم لامرد افتتاح شد.

 ابوذر کریمی مدیر شرکت کاکایی فیلم در مراسم افتتاحیه این مکان اظهار داشت: افتتاح استودیو با هدف گسترش فعالیت های فرهنگی وهنری ، تولید آثار فاخر در حوزه مقاومت، ایثار، شهادت، پخش زنده مراسمات فرهنگی و هنری، صدابرداری خوانندگان شهرستان، تولید محتوای برنامه ها و کارگاههای آموزشی حوزه هنردر شرایط جامعه کنونی است.

  این مدیر ضمن تقدیر از همکاریهای ارزنده محمد هنرپیشه مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد : شروع به کار اولین استودیو فضای مجازی در شهرستان لامرد می تواند در جهت ارائه فعالیتهای فرهنگی هنری در جامعه نقش بسزایی داشته باشد .

شایان ذکر است استودیوی مجازی یک استودیو تلویزیونی است که امکان ترکیب تصاویر افراد و یا دیگر اشیای حقیقی درون استودیو را با محیط مجازی ساخته شده توسط کامپیوتر به صورت بلادرنگ و با در نظر گرفتن ویژگیهای واقعیت مجازی فراهم می آورد. در این گونه برنامه ها از مجری و یا دیگر اشیای حقیقی عمدتاً در یک استودیوی یک دست پرده آبی یا سبز تصویر برداری می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + سیزده =