آغاز مجدد فعالیت انجمن فیلم در مرودشت

انجمن فیلم مرودشت طی جلسه ای با حضور مهدی رنجبر و اعضای جدید هیئت رئیسه مجدد فعالیت خود را آغاز کرد

0 74

طی جلسه ای با حضور مهدی رنجبر رئیس این اداره سعید قائد شرفی، مریم محمودی، حسن دهقانیان، میثم شعبانی و احمد مرادی اعضای هیئت رئیسه جدید انجمن فیلم، این انجمن کار خود را مجددا آغاز نمود.
در این جلسه مهدی رنجبر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی انتخاب اعضای هئیت رئیسه را تبریک گفته و بیان داشت: انجمن فیلم یکی از مهمترین انجمن های فرهنگی و هنری است که بعنوان بازوی توانمند اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی می تواند در جریان سازی و تحول در عرصه فیلمسازی شهرستان موثر واقع شده که توسعه و پیشرفت این رشته هنری را در پی داشته خواهد.
وی گفت: مرودشت دارای پتانسیل های زیادی در عرصه فیلم است که بایستی انجمن فیلم بستر و زمینه فعالیت را برای هنرمندان شهرستان مهیا سازد تا آنان بتوانند به فعالیت حرفه ای پرداخته و خود را در سطح شهرستان، استان و کشور مطرح و فعالیتهای بزرگ فرهنگی و هنری را رقم بزنند.
رنجبر افزود: از این انجمن انتظار دارم کارهای بزرگی انجام دهند و در امر آموزش، برگزاری کارگاه با حضور اساتید مجرب و ساخت فیلم کوتاه و پخش فیلم فعالیت های درخشانی ارائه نمایند، که این اتفاق می تواند به پیشبرد و پیشرفت هنرمندان این رشته و در نهایت تعالی این هنر کمک شایانی نماید.
در ادامه اعضای هئیت رئیسه انجمن فیلم به بیان نظرات، پیشنهادات و درخواست های خود پرداختند. در پایان این جلسه احکام عضویت اعضای هئیت رئیسه این انجمن با امضاء و به دست مهدی رنجبر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به اعضاء اهداء و این انجمن رسما فعالیت خود را آغاز نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − 7 =