کلاسهای تابستانی موسسه فرهنگی و هنری پردیس هنر عباسی لامرد آغاز شد

موسسه فرهنگی هنری پردیس هنر عباسی لامرد در تابستان 1401 برنامه‌های فرهنگی، هنری و تفریحی متنوعی را در نظر گرفته است.

0 349

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لامرد؛ موسسه فرهنگی هنری پردیس هنر عباسی لامرد در تابستان 1401 برنامه‌های فرهنگی، هنری و تفریحی متنوعی را در نظر گرفته است.

 بر این اساس کلاس‌های موسیقی شامل : سنتور، گیتار، دف، کلاس‌های طراحی و نقاشی شامل سیاه قلم و پرتره، نقاشی رنگ روغن، مدادرنگی و آبرنگ و کلاس‌های خوشنویسی: رده مبتدی، متوسط و عالی با تدریس اساتیدی خبره در این مرکز فرهنگی و هنری در حال برگزاری است.

سرکار خانم زهرا عباسی مدیر موسسه پردیس هنر عباسی در این زمینه اظهار داشت: پس از طی کردن دوران سخت کرونا فعالیت های فرهنگی و کلاس های هنری جان تازه ای می گیرند از فراخوان ثبت نام کلاسها تا تکمیل ظرفیت به سرعت این فعالیت ها نشان دهنده دلتنگی دانش آموزان برای کلاس های حضوری بخصوص فعالیت های هنری به صورت گروهی  می باشد

 این مدیر ادامه داد: کلاسهای تابستانه بهترین فرصت برای کشف استعدادهای فرزندانمان است. ما در تلاشیم تا علاوه بر کمک به توسعه فردی این عزیزان اوقات خوشی را برایشان را به ارمغان بیاوریم.

زهرا عباسی در پایان تاکید کرد: موسسه فرهنگی و هنری پردیس هنر عباسی در تلاش است تا با برگزاری کارگاه های کوتاه مدت در عرصه کارآفرینی فرهنگی و هنری سهمی در خوداشتغالی هنرمندان داشته تا هرچه سریعتر وارد بازار کار شوند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × سه =