طرح اوقات فراغت رونق بخش کانون فرهنگی و هنری مسجد بلال دهستان ترمان لامرد

ککلاس‌های تابستانه کانون فرهنگی و هنری مسجد بلال دهستان ترمان ویژه کودکان، نوجوانان است ، کلاس قرآن شامل(تفسیر، تجوید، روخوانی، روانخوانی، حفظ)، احکام، صحیفه سجادیه، تقویتی دروس، زبان انگلیسی، نقاشی و خوشنویسی از جمله کلاسهای طرح اوقات فراغت کانون فرهنگی و هنری مسجد بلال می باشد.

0 57

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد، ناصر حیدری مدیر خلاق کانون فرهنگی و هنری مسجد بلال دهستان ترمان لامرد  با اشاره به اینکه کانون‌های مساجد بهترین مکان ساماندهی کودکان و نوجوانان هستند افزود: مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن و جذب کودکان و نوجوانان برای حضور در مساجد از مهمترین اهداف برگزاری برنامه‌های طرح اوقات فراغت در مسجد است.

ناصر حیدری که جدیداً موفق به ثبت و اخذ شناسه ملی کانون فعال مسجد ترمان شده است، خاطرنشان کرد: به جهت حضور چشمگیر نوجوانان در مساجد، این کانون همیشه در تلاش بوده که برنامه‌های خوبی برای ارتقاء سطح علمی نوجوانان در زمینه‌های دینی و کلاسهای کمک آموزشی و هنری برگزار کند.

وی با بیان اینکه کلاس‌های تابستانه مسجد ویژه کودکان، نوجوانان است اظهار کرد: کلاس قرآن شامل(تفسیر، تجوید، روخوانی، روانخوانی، حفظ)، احکام، صحیفه سجادیه، تقویتی دروس، زبان انگلیسی، نقاشی و خوشنویسی از جمله برنامه‌ها است.

شایان ذکر است ناصر حیدری از فعال ترین مدیران کانون فرهنگی و هنری مساجد استان بوده که همکاری خوبی با مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد داشته و در سال گذشته از وی به پاس همکاری های ارزنده به عنوان رابطین کانونهای مساجد از طرف دبیرخانه هماهنگی کانونهای فرهنگی و هنری مساجد فارس با اهداء لوح سپاس و جایزه تجلیل بعمل آمد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 8 =