موفقیت هنرمند مرودشتی در جشنواره بین المللی تئاتر همدان

خالق استواری هنرمند مرودشتی برگزیده جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان شناخته و معرفی شد

0 23

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ خالق استواری هنرمند مرودشتی به عنوان برگزیده بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کوردک و نوجوان همدان شناخته و معرفی شد.
این هنرمند در بخش بهترین بازیگر مرد مسابقه کودک به خاطر بازی در نمایش مجازی “آرزوی های یک موش کور” معرفی و تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی این جشنواره را بدست آورد.
این نمایش روایتگر سفر یک بچه موش‌کور است که از زیر زمین بیرون می‌آید و با یک سری خطرات مواجهه می‌شود.
سعید ابک نویسنده اثر؛ هدیه حاجی‌طاهری، سعید ابک، علی باروتی، خالق استواری بازیگران؛ مانلی نفر بازیگر خردسال و سینا ییلاق‌بیگی و رضا خضرایی عوامل پشت صحنه این کار را برعهده داشتند.
بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، با هدف تقویت مهارت، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین از طریق نمایش، یکم تا ششم تیرماه به دبیری امیر مشهدی عباس و با شعار «تئاتر، پرواز پروانه‌های خیال» در شهر تاریخی همدان برگزار شد.
خالق استواری بازی در نمایش های نارکلوپسی، والس مردشوران، نترسک، شبهای آوینیون، سام بازی و جنتو، پلاک 27 ، فرونشست، پدرآن،کلوپ تئاتر، قطع دست در اسپوکن، جن گیر، سون سی، آرزوی های یک موش کور، مختلفیم، و بازی در فیلم کوتاه “سکینه” را درکارنامه خود دارد.
این هنرمند بارها در جشنواره های مختلف استانی و بین المللی حضور داشته و توانسته است مقام های مختلفی را بدست آورد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × پنج =