نشست صمیمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوار با شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر اکبرآباد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوار طی نشستی با شهردار و رئیس شورای شهر اکبرآباد درخصوص افتتاح انجمن ادبی به گفتگو پرداختند.

0 119

در نشست صمیمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوار با شهردار و رئیس شورای شهر اکبراباد که سه شنبه 7 تیرماه 1401 در شهرداری اکبرآباد برگزار شد، موضوع افتتاح انجمن ادبی شهر اکبرآباد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

حجت الاسلام قنبری رئیس شورای اسلامی شهر اکبرآباد ضمن استقبال از انجمن ادبی اظهار امیدواری کرد که به تدریج شاهد حضور علاقه مندان در این انجمن ادبی باشیم.

دهقانیان شهردار اکبرآباد نیز با اشاره به نوپا بودن شهرداری اکبرآباد قول مساعد داد که درحد توان شهرداری از همکاری فروگذار نکند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز ضمن تشکر از همکاری شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر اکبرآباد اظهار امیدواری کرد که با توجه به علاقه مندی و استعداد جوانان و نوجوانان در اکبرآباد مردم بتوانند آینده خوبی برای فعالیتهای فرهنگی شهر اکبرآباد رقم بزند.

نهایتا مقرر شد باهمکاری شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر اکبرآباد مکانی برای جلسات انجمن ادبی شهر اکبرآباد درنظر گرفته شود و فراخوان عضویت در انجمن ادبی به اطلاع مردم شهید پرور شهر اکبرآباد برسد. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − نه =